блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Fisher F75 LTD або Garrett AT PRO порівняння

Fisher F75 в модифікації Limined Edition, поки у виробника Фішер максимальний детектор (у 2014 році очікується оновлення модельного ряду). І хоча F75 професійний прилад, в реальності при виборі дуже часто стає конкурентом середнячок Garrett AT PRO, з ціною майже в 1,5 рази дешевше (і однакових за розміром котушках).

Фото звіт порівняння Fisher F75 і Garrett AT PRO в полі. У чому перевага і на що я звернув увагу у цьому виборі.

Каталожний функціонал. Детектор Fisher F75 має всі практичні можливості Garrett AT PRO, плюс “пограти” пороговим тоном, повноцінний статичний режим. У версії F75 LTD додані режими Cache Locating і Boost. В іншому (програми пошуку, налаштування на грунт, перешкоди/зсув частоти, VDI), в одній категорії. І штатні котушки однакового розміру (по більшому діаметру еліпса).

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-01

Спробував йти по полю з Фішером, і все що він вважає копаемым – перевіряти Гаретом… Fisher F75 краще (щодо ПРО АТ) веде себе на смітнику на ділянках з високою концентрацією сигналів, коли цілі лежать дуже близько між собою, їх багато і вони “вбивають” одне одного. Веде краще, але глибина впала. Гарет хоч і зберіг глибину (різниця ~ 5-7 см), в дискримінації дуже часто робив пропуски “маскуючи” маленьку кольорову знахідку, чорної більшого розміру.

На звичайному місці, де цілі розкидана історією з середньою щільністю, обидва детектора “вибивали” абсолютно однаково (не відставала від нас і Аська 250, знахідки шукають все металошукачі).

То виробники досягли своїх меж в класиці ґрунтових детекторів, то в мене вже від різних приладів з’явилася адаптація… Проходив перші 2 години з Ф75, в конструкції я не побачив жодного серйозного плюса або мінуса в порівнянні з рідним ПРО АТ.

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-02

Підлокітник трохи зручніше в Fisher F75. Але саме “трохи”, сказати що я відчув себе мега комфортно саме з цим підлокітником, а з Гаретом був калікою – це не так.

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-03

Обидва детектора збираються з середнім гемором настроєм. В обох треба обкрутити шнур навколо штанги. У Garrett AT PRO довго “потрапляєш” штекером в гніздо блока. На Fisher F75 спочатку в натяжку накрутив провід, поєднав і… зрозумів що котушка не змінює кут атаки (провід не дає). Довелося перемотувати заново при цьому намагатися не залишить стирчать петлі.

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-04

Цанги в Fisher F75 краще. Штанга вставляється легко (в АТ ПРО зі скрипом). Цанга має обмежувач ходу, чого немає в Гарете (перекрутнул і вона тріснула).

до Речі, спробував переставити штанги між двома детекторами. У Гарет товщі і він Фішер не входить. Фишеровскую штангу вставити можна, але навіть затиснувши фіксатором – вона не тримається. Не підходять один до одного (шукаю різні варіанти комбінацій комплектуючих – раз, два, три).

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-05

На Фішері Ф75 постійно ставив в глухий кут тупість специфічність управління детектором. Пинпонт – курок під вказівним пальцем. Включається на підлокітнику збоку. Чи То справа в Прошке – весь світ під великим пальцем однієї руки ))

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-06

Але все одно звикаєш швидко. 2 години пошуку і вже на Прохання автоматично шукаєш курок піна, і перестаєш вимикати детектор при викопування ям (щоб економити харчування мд).

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-06-01

Харчування ідентичне – 4 батареї АА. Це добре, не подобається мені Фишеровские приколи з Кронами. Так, про жадібність… У моєму новому Гарете батареї були відразу вставлені з заводу. А в цьому Фішері їх не було (хоча і продавець божився казав що повинні були бути).

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-07

За своїми можливостями в реальному копе (виключаючи різні тести по повітрю), дуже схожі котушки. На Фішері котушка 11 DD Bi-Axial (11COIL-F75). На Гарете 8.5×11 PROformance DD. Але якщо оцінювати практично, котушка AT PRO для мене надійніше.

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-08

На Фішері немає ущільнювачів гумок. Болт досить тонкий і різьба має більш дрібний крок – є шанс при перезатяжке болта його зламати, або “злизати” різьблення. Та вибрати потрібну ступінь закріплення котушки Фішера вийшло не відразу. Сильно затягнув – котушка не рухається. Відпустив – відразу з’явилося відчуття що вона бовтається. Якщо б я збирався ходити з Фішером довго, обов’язково б що заколхозил придумав з ущільнювачами.

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-08-01

Який металошукач кращий? Garrett AT PRO або Fisher F75? Бажано з імовірністю до 0,0001%. Відповідь у вас в голові, причому в різних голова/руках він буде різний. Обидва металошукача дають знахідки. Обидва відмінно справляються з реальними завданнями пошуку в поле. Далі грають надійність і задоволення зростаючих потреб пошукача – а це перевіряється часом. Поки Garrett AT PRO у мене живий і перекриває мої вимоги (є ще запас попірнати з Прошкой, але це тільки “запас”).

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-09

З Fisher F75 LTD йшла ось така друга котушка снайпер, 5 DD (5COIL-F75) – відмінний привід вийти не тільки по мусоркам історії, але і перевірити вибиті місця.

fisher-f75-vs-garrett-at-pro-compare-10

На пройдений вже не один раз хуторі, котушка “добила” ремінну пряжку 19 століття (як її могли пропустити великі котушки, я не знаю, випадок).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина