блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Fisher F75 LTD що в коробці

Поки ще самий максимальний детектор у Fisher (очікується, що в 2014 році виробник оновить свої моделі). Fisher F75 LTD, він же Limited Edition і іноді Black.

Може і топовий, але серед всіх професійних металошукачів Фішер Ф75 є одним з найдешевших (нижче в ціні Teknetics T2, Minelab Safari не в рахунок). Фото звіт в коробці нового детектора модифікації F75 LTD (розширена комплектація). Плюс мої коментарі і критика ))

Відмінність

Чим відрізняється простий Fisher F75 від F75 Limited Edition? Виробник заявляє про глибокої модифікації і розширених можливостей пошуку. На поверхні користувач F75 LTD має 2 додаткові функції: Cache Locating і Boost. Верхню штангу чорного кольору (звідси і назва Black). В комплекті 2 котушки, звичайна 11 дюймів і котушка снайпер 5 дюймів.

fisher-f75-vs-f75-ltd

до Речі, за таким же принципом поділяються Teknetics T2 T2 LTD. І взагалі це копія Fisher F75, яка повторює всі функції, але не має пам’яті для запам’ятовування налаштувань.

Fisher F75 LTD

fisher-f75-ltd-new-review-01

Дуже велика коробка, що ще до розпакування вказало на те, що металошукач швидше за все вже з прикрученими блоком і підлокітником. Наприклад на дешевому Fisher F2, детектор в коробці розібраний повністю.

Може це практика виробника? Дешевий металошукач – коробка маленька (приклади: раз, два). Дорогий детектор – коробка велика (приклади: раз, два).

По кожному упаковано все відмінно (не поступається Minelab так точно). Ще закриту коробку потрусив – нічого не гриміло і всередині коробки не каталося.

fisher-f75-ltd-new-review-02

У заводському варіанті комплектації для Fisher F75 LTD мега булочок немає. Плюс друга котушка і пара чохлів на блоки. А я б побажав ще навушники і захист на котушку (навіть на шкоду чохлам).

fisher-f75-ltd-new-review-03

Гм… А не тільки немає практичної плівки як у Минелаб Сафарі (яку можна залишити на перший час), на ньому немає взагалі ніякої. Хоча в коробці, на блоці був одягнений целофановий пакет, для транспортування вистачить.

fisher-f75-ltd-new-review-04

Ну а відразу на коп одягнете захисний чохол. Знаком я з цими Фишеровскими чохлами… Великий плюс що вони досить товсті, і від механічного впливу захищають трохи краще (в теорії). Але матеріал, з якого вони зроблені, як пилосос збирає всю пил і бруд. Мені більше подобаються “самшити”, у яких непромокальний матеріал (ось приклад такого чохла, на мою українського виробництва).

fisher-f75-ltd-new-review-05

В Україні офіційні металошукачі маркуються голограмами. Намагаються цивілізувати ринок МД, та зменшити частку “контрабаса”. Я тільки “за”, реальне гарантійне обслуговування – це важливо.

fisher-f75-ltd-new-review-06

Підлокітник зібраний. Фіксуючого ременя немає (і можливості його використовувати теж немає). Великий діапазон на предмет “посувати” підлокітник” – в полі спробую як це впливає на котушках різної ваги. Розумію що це для різної довжини руки. Але винесеному, окремому блоці харчування баланс може і “грати”.

fisher-f75-ltd-new-review-07

Блок живлення… Як мене дратує практика виробників не комплектувати свої прилади харчуванням. Беріть приклад у дядька Гарет! При врученні коробки службою доставки (з моєї компанії копачів, більшість купувало прилади в інтернет-магазинах з доставкою), і перевірити відразу можна, і хоч одразу на коп відправиться. У коробці з новим Fisher F75 LTD харчування немає ((

fisher-f75-ltd-new-review-08

Але є чохол на блок. Все з того ж матеріалу – товстий, збирає пил і досить туго одеваемый. Краще б замість його захист на котушку поклали, було б корисніше.

fisher-f75-ltd-new-review-09

Котушки… У комплектації Fisher F75 LTD є дві пошукові котушки: Fisher 11 DD Bi-Axial і Fisher 5 DD.

fisher-f75-ltd-new-review-10

За заявою виробника, його котушка еліпс 11 DD має кращий баланс чутливість/завадостійкість/глибина. Щодо чутливості до лусці і достатньої точності – підтверджую. Щодо супер глибини (особливо на засміченості) – питання неоднозначне, на практиці я її не побачив.

fisher-f75-ltd-new-review-11

fisher-f75-ltd-new-review-12

Десь я цей шов на котушці нещодавно бачив. Як для самого депресивного району Америки, так нормально. Це я іронізую )) Виглядає надійно, головне що не підвів в полі, а краса металошукача важана жабоеда француза XP Deus.

fisher-f75-ltd-new-review-13

Шановні Камради! Це тільки мене турбує цей тоненький пластиковий болт (не самої маленької по вазі котушці)? Те, що болти ламаються це звичайна практика. Причому ламаються більш товсті, та на котушках менше по вазі. І це за сприяння гумок-прокладок на вуха котушки. Перетяжка з подальшим хрускотом болта вірогідна (або на тонкому болте “злиже” різьблення). А якщо не затягувати, тоді котушка буде бовтатися на штанзі.

fisher-f75-ltd-new-review-14

Зауважу… Пластиковий болт від унітазу (звичайна практика аналога болта на котушках Garrett) тут не пройде. Оригінальний болт Fisher набагато тонше.

fisher-f75-ltd-new-review-15

Друга котушка снайпер… З відвертих (розміри 4,5-5 дюймів) котушок Снайпер, у мене був великий досвід тільки на моєму Garrett ACE 250 – котушка 4.5 ACE Sniper. Всі інші або більше (наприклад AT 5×8,5 майже снайпер), або діставалися на 1-2 години пошуку. Опція корисна, і місцями і тільки з нею можна ходити. До такої котушці потрібне велике терпіння і впевненість в тому, що на цьому місці ще щось залишилося (низька швидкість пошуку і мала глибина виявлення).

fisher-f75-ltd-new-review-16

fisher-f75-ltd-new-review-17

fisher-f75-ltd-new-review-18

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина