блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Fisher F75 після Garrett ACE 250

У продовженні теми порівняння недорогий металошукач, і детектор з ціною х2-4 разів. Варіант Fisher F75 в модифікації Limited Edition і мій старенький (але впевнене і бадьорий!) Garrett ACE 250. В ціну Фішера легко входить 3 Аськи, а за статистикою продажів: всього один F75 припадає на 20-25 приладів ACE 250.

Фото звіт порівняння в полі, Fisher F75 LTD і Garrett ACE 250. Які будуть плюси при такому оновленні. І що залишиться колишнім, незважаючи на більш високий клас металодетектора.

При переході з дешмана Garrett ACE 250 на не дуже дорогий профі Fisher F75 (в класі професіоналів, детектор F75 в ціні найдоступніший), хочеться отримати в плюс якщо не максимум, то хоча б 2 порядку. Проблема одна – ви можете побачити цю межу? А знахідки приносять обидва металошукача ))

Що в плюсах… Після Аськи власник нового F75 отримує додатково: налаштування/відбудова на грунт, можливість зрозуміти що таке пороговий сигнал, висновок VDI, трохи точніше і ширше дискримінатор металів, багатий звуковий відгук і пошукову котушку вище середнього. Приріст можливостей важливий. В першу чергу він вплине на кількість “порожніх” ям, в яких ви викопали зовсім не те, що очікували.

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-01

Можливості, і ймовірний комфорт в роботі з новим детектором. Ймовірний тому, що, наприклад особисто я вже давно перестав відчувати “ручку зручніше на 2%” або “дисплей контрастніше на 5,67%. Коли в полі “прут” знахідки та на ногах по кілограму бруду (як зараз), мені важливо щоб детектор володів якимось середнім рівнем цього самого комфорту і був надійним. Але придивитися до дрібниць варто ))

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-02

На мій досвід, рівнозначна конструкція. В обох металошукачі шнур котушки поверх штанги, що останнім часом мене напружує. І то як його треба обертати (уникаючи петлі), і те, що саме це не дає швидко змінювати висоту штанги.

В теорії підлокітник Fisher F75 краще, і надійніше. На скільки відсотків краще, це вирішувати кожному самостійно. Я проходив з підлокітником Аськи (на Garrett AT PRO такий же 1:1) багато року, нормально махается з ним.

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-03

То що у нього не передбачені ремені фіксації руки, мене абсолютно не напружує – я ними користуюся (відбирають час при частому відкладанні приладу).

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-03-1

У Fisher F75 блок кріпиться на “пальці”, що по своїй суті нічого не змінює. Ручка F75 зручніше ніж у ACE 250 – товщі і покриття закріплене (у Аськи покриття з часом починає крутитися” на штанзі).

У Фішері великий діапазон на предмет “посувати підлокітник з кінця штанги”. І робиться це легко. В Асьці 250 усього 2 “дірки” і для “регулювання” потрібна викрутка.

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-04

Хороший плюс F75 (на тлі ACE 250) – цангові затискачі на штангах. Аська з часом на цих стиках набуває невеликий люфт, який приватних пошукачів дратує (мене немає). У Фішері такого немає.

До речі, я спробував – штанги Фішер і Гарет (на цих моделях) між собою несумісні. У Гарет товщі (каламбур). Фишеровскую штангу можна вставити, але вона бовтається і фіксатори не “дістають”.

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-05

Ще одне “нововведення” для Асеводов – режим Пинпоинт це курок під блоком. Він же є частиною управління при зміні налаштувань. До нього ще треба звикнути ))

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-06

У Fisher F75 живлення 4 батареї АА (на відміну від Крона). Це правильно, я не раз писав що пальчикові батареї знайти набагато легше, на крайній випадок можна розраховувати на “запас” у товариша по копу.

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-07

Фишеровская котушка 11 дюймів… Дуже хороша котушка, особливо якщо її порівняти з рідної котушкою ACE 250. Але сказати що це стеля і краще її немає, я не можу. Глибина більше, точно і різко відгукується на дріб’язок (тут ще перевага професора F75), стійко балансує на різних комбінаціях параметрів, не фантомит.

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-08

На котушці F75 ні гумок прокладок, ущільнюючі з’єднання до штанги. В ACE 250 вони є. Момент дрібний, але спочатку я “ловив” ту ступінь затяжки на Фішері – закрутиш сильно і котушка не рухається, слабо і здається що вона бовтається.

І болт ACE 250 мені подобається більше – товщі, різьблення надійніше (коли перетягнеш болт, є ймовірність зірвати різьбу і якщо вона “дрібна” ця ймовірність вище).

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-09

І ще один позитивний момент… Fisher F75 хоч і професіонал, розібратися з ним легко (не в приклад XP Deus після ACE 250). 2 дні практики пошуку і фішер співає потрібні пісні ))

fisher-f75-vs-garrett-ace-250-10

Є сенс змінити свою стару Аську 250 на пружного F75? В цілому є, але якщо вам треба тільки приріст глибини – краще змінити котушку. Який-небудь Марс Goliaf або Nel Big порвуть будь -))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина