блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Fisher Pro-Arc. Новинка 2014

Виробник Фішер викотив новинку 2014, новий металошукач Fisher Pro-Arc… Той хто хоч трохи знайомий з продукцією цієї компанії, дивлячись на фото Fisher Pro-Arc зрозуміє моє розчарування.

Взяли старий прилад, змінили шилдик на іншому тлі, оголосили функції з нової прошивки, насипали в коробку аксесуарів. Ну ще валізу для всього цього дали… З ним так точно новий детектор )) Дивимося фото новинки 2014, новий ґрунтовий металошукач Fisher Pro-Arc.

fisher-pro-arc-01

fisher-pro-arc-02

fisher-pro-arc-03

fisher-pro-arc-04

fisher-pro-arc-05

fisher-pro-arc-06

Попередньо оголошена ціна Fisher Pro-Arc – $1399

Нічого нового! Взяли Fisher F75 LTD розширеній комплектації, вже існуюча прошивка F75 LTD Advanced, додали 8 акумуляторів і зарядку, навушники, чохол, валізу… Ось і вийшов новий металошукач Fisher Pro-Arc!

Забув… Ще панель у синій колір перефарбували, добре що не пофарбували металошукач рожевий, вони це можуть)

От за що я не люблю Fisher! Мало того що у цієї компанії провадження у самому депресивному районі Америки, біля керма люди далекі від реалій приладового пошуку… Але як можна в промо матеріалах плутати картинки одного приладу з іншим?! Подивіться самі… На першій картинці меню від Fisher F75, на другій від Teknetics T2. Обидві выкачены як новинка Fisher PRO Arc. Ось такий виробник ((

fisher-pro-arc-06

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина