блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Fisher робить розумний металошукач. Новинка 2017

Fisher пообіцяв викотити 15 (!) нових металошукачів. І вершиною модельного ряду повинен бути розумний металошукач… Від цих слів будь-який конкурент має втратити сон (або впасти від сміху).

Пам’ятайте була картинка, де металошукач майбутнього одразу показував тип знахідки, її зберегти і оцінну вартість? Так Fisher зібрався робити такий металошукач… Так і кажуть, наш детектор буде показувати картинку знахідки до її викопування.

fisher-delaet-umnyj-metalloiskatel

Послухав виступ великих дядьків з Fisher. Загальний сенс такий… Ми робимо розумний металошукач, який буде шукати сам (без налаштувань з боку оператора), і прилад буде показувати картинку знахідки до її викопування. В ідеалі буде ще оціночний зберегти знахідки. Ціна цього металодетектора буде до 2000$.

Для того щоб зробити такий розумний металошукач, ми запланували до 15 випуску нових моделей. Кожна з яких буде кроком до нашої мети… Починаємо з 2-х новинок 2016 2017, металошукачі Fisher Mosca і Fisher CZX.

Fisher Mosca

fisher-mosca-2016

Металошукач Fisher Mosca, виробник обіцяє що ми його побачимо в 2016 2017 році. Перш за все це буде мультичастотний прилад, це на словах. У специфікації зазначено 2 частоти з певним співвідношенням. Смішно, на конкретне питання – 2 частоти або мультичастотний? Дядьки з Фішер забуксували… У підсумку вони заявили що буде саме мультичастотний, і пошук буде вестися одночасно по всьому діапазону.

Плюс Fisher Mosca металошукач-амфібія, для ґрунтового і підводного (до 3 метрів) пошуку. Бездротові та/або (точно сказати не змогли) підводні навушники. І чим цей металошукач краще Minelab CTX 3030? У якого це все є вже зараз.

Fisher CZX

fisher-czx-2016

Металошукач Fisher CZX теж очікується 2016 2017году. Заявлений як спеціальний детектор для пошуку золота, на будь-яких типах грунту (уточнювалося що потягне і червоний, і чорний пісок) Головна особливість Fisher CZX буде у відсутності налаштувань для оператора. Детектор сам все відбудовувати і вибирати найкращі параметри для поточного пошуку.

Авто пошук по всіх налаштувань? І дискримінація? Fisher краще Minelab? Мені здається що в технологіях Minelab вище Fisher (якби це було не так, ми б про це знали). В існуючих технологіях топових детекторів (наприклад, Minelab CTX 3030), автоматичне налаштування показує низьку ефективність у реальному пошуку. Може Fisher має на увазі тільки пошук золота? Але і тут без ручної надбудови робити нічого (як мені здається).

Скріншоти з останньої презентації Fisher для продавців. Мені здається що Fisher прикрашає свій потенціал. З іншого боку – а що йому ще казати?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина