блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Фото огляд Fisher F-Pulse і моя перша думка. Нормальний?

Взяв в руки Fisher F-Pulse (він же Teknetics Tek-Point), і… на максимальній чутливості, це виявився реальний меч джедая. Пинпоинтер здатний пройти порівняння з яким-небудь недорогим металошукачем. У вас Garrett ACE 250 на штатній котушці? Тоді я їду до вас, буду рвати по глибині ))

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

Добре збитий, легко лягає в руку, нічого не трясеться і не деренчить. З одного боку на борту лінійка в дюймах, по іншому в сантиметрах. Світлодіодне підсвічування робочої області. У торці місце для кріплення страхувального шнура. Управління пинпоинтера однією кнопкою. Є різні режими звукового відгуку (включаючи режим тільки вібра). Плюс, 3 рівня чутливості, відсічення по глибині (коротке натискання), сигналізація щоб не забути пинпоинтер біля ями.

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

У звичайного пінпоінтера кнопка найслабше місце. Прогумована кнопка Fisher F-Pulse виглядає максимально надійною. Повірте, це не просто слова. Мені довелося вдивлятися, при перших включеннях порахував кнопку частиною пластикової поверхні. Але вона гумова. Просто гума настільки щільна і підігнана в конструкції, що зрозумів це не відразу.

Нагадаю, Fisher F-Pulse і Teknetics Tek-Point і підводні теж. Тут надійності простого сухопутного пінпоінтера недостатньо. До батарейного відсіку і кнопці особливу увагу.

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

З торця пінпоінтера решітка, що прикриває динамік для звукового відгуку. Розташування зручне, звук йде вам прямо в обличчя, і ви не закриває отвір рукавичкою (не глушите звук). Батарейний відсік пінпоінтера Fisher F-Pulse розташований під кришкою, що загвинчується. Особисто я голою рукою відгвинтити її не зміг. Довелося брати в руки монету (під неї кришка і розрахована).

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

Загвинчується кришка зі своїм ущільнювальним кільцем. Виглядає якісно і надійно. Живлення пінпоінтера 2 батареї AA. Такий же тип батарей в моїх металошукачі. Ніхто не буде сперечатися, що використовувати однакові батареї для металошукача і пинпоинтера, зручно? Або вам не важко носити з собою запасну батарею 9 В для пінпоінтера, 4 батареї АА для детектора?

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

Над гратами Динаміка-це точка кріплення для страхувального шнура. Цікаво, його складно розібрати? Комусь буде цікаво подивитися, що і як всередині цього пинпоинтера?

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

За габаритами Fisher F-Pulse в одній категорії з вже існуючими конкурентами. Хоча, починати треба з того, як цей пинпоинтер лежить в руці – цей меч джедая в руку застрибує сам.

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

представники магазину Лопата кажуть, пінпоінтер буде коштувати дорожче XP MI-6. Наскільки це так, покаже час. Але якщо і дорожче, уявіть наскільки вигідним покається такий подарунок в комплекті з металошукачем. Пинпоинтеры Fisher F-Pulse і Teknetics Tek-Point вже заявлені в якості бонусу до деяких металошукача. І на перший погляд цей бонус працює як треба, і навіть краще, ніж очікував.

Фото огляд Fisher F-Pulse і перша моя думка

Скоро буде тест глибини. Все по новому пинпоинтеру Fisher F-Pulse збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки) і тут (параметри, характеристики, інше).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина