блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Гарда меча $4528. Консервні банки не копаєте?

Копаєте сигнали від консервних банок? Правильно, і не копайте далі. Спокійніше і простіше жити будете. Пам’ятаєте, коли огризок знахідки купили за $1220? Мене завжди приваблювали такі, несподівано дорогі артефакти. Якщо уламки і огризки купують за дорого, складно уявити яка повна вартість знахідки цілою… Як раз той випадок. Гарда меча продана за $4528. І скажіть, здригнеться ваша рука при піднятті цієї знахідки? Відзначився металошукач XP Deus. Респект і шана секті)) за словами автора знахідки-точку копа вже багато років вибивають кому не лінь. Подивіться на фото знахідки (є цікаві подробиці).

Знахідка гарда меча. Матеріал бронза з позолотою. Імовірно, артефакт скандинавського походження. Унікальність гарди в тому, щоне виявлені аналоги предмета .

Сопуткой до знахідку йшли артефакти Київської Русі та Черняхівської Культури. За словами автора знахідки, точка бита, відома років як 7. Відзначився металошукач XP Deus. Сигнал був такий, як від консервної банки. А ви такі сигнали не копачі? Правильно! І не копайте далі. Жити будете спокійно і бідно.

З інших знахідок по цій точці, автор розповідає про мідну бляху з розмірами 30х50 сантиметрів. Причому видно, що бляха не ціла, тільки фрагмент…

Хочете прикол? На прохання показати фото бляхи (а раптом це фрагменти щита або обладунку), автор знахідки відповів – залишили на полі, нічого цікавого, просто окислена мідна пластина з заклепками… Все правильно, а навіщо з поля шмурдяк різний тягати))

Ще прикол, піднявши цю гарду, товариші автора знахідки припустили – артефакт топірець. Схоже? Хороший експерт настрій не зіпсує ))

Знахідка гарда скандинавського меча продана на аукціоні Віоліті 14.04.2017. Початкова ціна $0,04. 78 ставок і остаточна вартість – $4528. У вас випадково немає знайомих на Лондонських аукціонах антикваріату?

Праві досвідчені копачі. Є знахідки, які даються раз у житті. Продавши швидко, можна в майбутньому навчиться кусати себе за ті місця, до яких зараз і не дотягуєшся. Огризок знахідки, який купили за $1220 – тут. Ось такі биті точки бувають. Всім вдалого копа!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина