блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 або Teknetics Eurotek PRO порівняння

Саме логічне порівняння. Недорогі металошукачі Garrett ACE 250 і Teknetics EuroTek PRO, правда другий з великою 11 DD котушкою.

Як сказав у коментарях SAGe – Навіщо брати морально і технічно застарілу техніку? (сучасний Garrett ACE 250 дійсно вже давно такий, кілька років точно); Тільки з-за одного ВДІ варто брати цей прилад (у Євротек VDI є, а АСЕ 250 нема). От і подивимося як виглядає старенький ACE 250, на тлі молодого Eurotek PRO. І в руках такого ж молодого господаря, який вже встиг спантеличити своїм ставленням до приладу в полі.

ACE 250 проти Eurotek PRO 11 DD на поле

ace-250-vs-eurotek-pro-11-dd

Обидва металошукача класичні недорогі грунтові детектори. Розбірна трьох-складова S-подібна стійка. Блок зверху і кріпиться прямо до штанзі, з хорошим доступ до управління (не на виносному штирі, як у X-Terra 305 з одного боку зручно – зняв і компактний розмір, з іншого мені не зручно було керувати однією рукою).

Підлокітник у Eurotek PRO мені сподобався більше. Краще тримає руку, з вигляду набагато надійніше, ніж у ACE 250 (на предмет зламати). До того ж у Eurotek PRO підлокітник можна трохи “посувати” по висоті – є кілька отворів, що дозволяють відрегулювати по руці.

ace-250-vs-eurotek-pro-podlokotnik

У металошукача ACE 250 (на фото зверху), прості кнопкові фіксатори штанг. Що і дає привід власникам Аськи 250 лаяти її – при експлуатації з’являється легкий перестук штанг. Я не раз говорив, він ніяк не впливає на цілісність конструкції і особисто я його практично не помічаю.

Eurotek PRO теж має кнопковий затискач, але ще додатково затягується цангами (закручуються пластикові затиски). Працюють не так легко як в Minelab X-Terra, але краще ніж в моєму Garrett AT PRO (принаймні вставляються порівняно легко, і немає загрози гаком зусиллям затягування їх хрустнуть)

ace-250-vs-eurotek-pro-shtanga

Екран в Eurotek PRO мені сподобався більше, і навіть не своїм розміром (що теж плюс). На ньому все величезне! Цифри VDI, в режимі пинпоинт глибина (на місці цифр VDI). Але… потім розумієш, що чогось не вистачає. Наприклад, немає звичної графічної шкали еквівалента знахідок. Я звик часто підлаштовувати чутливість максимум, то мінус пару поділок, то знову максимум. І очі весь час шукають звичну шкалу стану чутливості. У Eurotek PRO цього на екрані немає.

ace-250-vs-eurotek-pro-block

Екрани включених приладів сильно відсвічують, і фотографувати сенсу немає (я принаймні не можу їх збацати як сайтах продавців мд). Все одно будуть з відблисками і суті не буде видно. Тому сорі, тільки фронтальне фото на вимкнених екранах.

Котушки

Порівняння котушок… Я вважаю в цьому варіанті порівняння, Garrett ACE 250 майже повністю програє новому Eurotek PRO з великою 11 DD котушкою. По глибині, на швидкості пошуку, за більш тонкої роботи в грунтом.

ace-250-vs-eurotek-pro-coil

З цим розміром не посперечаєшся. А купувати іншу котушку на ACE 250, це відразу половина вартості Аськи. Хоча не все супер у конкурента, ця котушка Teknetics 11 DD має свої недоліки.

ace-250-vs-eurotek-pro-coil2

Зверніть увагу на товщину пластикового болта в Текнетиксе і Гарет. У Євротек він тоненький, і мені здається не дуже надійний. Якщо в ACE 250 він ламається… Тут, на котушці розмірами більше і більше тонким болтом, загроза зламати цей болт досить висока.

ace-250-vs-eurotek-pro-11-dd-bolt

До того ж на котушці Текнетикса немає гумових прокладок. Такі прокладки в тому ж ACE 250, дають і нормальну свободу регулювання котушки (рівняти її про грунт, в залежності від кута всі конструкції в руці), і не дають котушці бовтатися.

ace-250-vs-eurotek-pro-11-dd-prokladka

Прямо зараз котушка в Eurotek PRO не бовтається, але і рівняється про грунт “зі скрипом”. Подивимося що буде далі. Цих гумок немає у всіх моделях Teknetics і Fisher (тільки недавно для себе зафіксував цей факт), як-то шукають ж, значить їм не треба ))

ace-250-vs-eurotek-pro-coil3

Котушка в даній комплектації хороша, краще Аськи 250. Була б рідна Текнетикс 8 дюймів, вона б точно програла б.

Харчування

Але є один момент, який мене напружував ще з моменту, коли я тільки дізнався про новинку 2013 Teknetics Eurotek… це харчування.

ace-250-vs-eurotek-pro-11-dd-power

Ось практичний приклад саме з цим детектором… Коли їхали на коп, господар Євротеку перейнявся тим, що захотів купити запасну батарею Крона для свого нового прилад. Заїхали по дорозі в супермаркет – Крон немає (а прості батарейки АА для АСЕ 250, навіть кілька видів). Заїхали на заправку – нету Крон (АА). Ще 2 заправки теж саме. Так і поїхав у поле без запасного харчування.

Для когось це здасться дрібницею, але при активній практиці пошуку все одно настає момент коли потрібні батарейки для вашого детектора прямо зараз. І від того, чи зможете ви знайти в найближчому селі, буде залежати – ви копаєте далі, або сидите і чекаєте поки інші не скажуть що мовляв вистачить, поїхали вже додому.

В руках Новачка

Всі фото порівняння, які я викладаю в своєму блозі, зроблені найчастіше на відпочинку під час копа. Сіли перепочити-похарчеваться, а я мацаю і фотографію чужі металошукачі ))

Цей металошукач Eurotek PRO 11 DD, збирав його молодий хлопець, купив його буквально на днях. Інструкцію не читав це добре, але зібрати правильно детектор треба було. Подивіться на кнопку фіксатора по середині штанги. Вона у нього вгорі.

eurotek-pro-11-dd-netak

Зате на верхній штанзі з блоком, гніздо під такою ж фіксатор порожній. Кнопка перевернута (на 180 градусів) і штанга тримається тільки на цанге.

eurotek-pro-11-dd-netak2

При складанні детектора, він спочатку прикрутив котушку до нижньої штанзі (не подивившись що біля штанги є своє становище). Потім почав збирати, і при стикуванні верхньої штанги з блоком, дірка виявилася внизу а кнопка вгорі. Це його анітрохи не напружило і він просто затиснув штангу цангою… Так і проходив пів-дня, поки я не помітив і не переставив все на свої місця (від’єднав дріт котушки від блоку, перекрутив штанги як вони повинні були бути, потім перевернув котушку).

eurotek-pro-11-dd-sborka

Справа молоде, я нещодавно посміхався як збирають металошукачі продавці – Металошукачі в Розетці.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина