блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 або Minelab Go-Find 40. Що гірше?

Ви знаєте, як в народі вже прозвали Minelab Go-Find? Говнофайнды… З одного боку, власне ім’я для металошукача серед копачів – добре. З іншого, ім’я напевно не сподобається виробнику. Найголовніше, Minelab Go-Find вбивці Garrett ACE не вийшли. Мало того, Minelab спочатку намагався свій репутацією продавити нам у мізки, що Go-Find реальні металошукачі… Тепер роздає їх на подарунки. Дивимося, Garrett ACE 250 або Minelab Go-Find 40. Що гірше?

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-01

Найбільше в Minelab Go-Find 40 (і в Go-Find 20/60 теж), мені не подобається підлокітник… Якщо говорити як є – в Go-Find підлокітники відсутня. Роль підлокітника виконує фіксуючий ремінь.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-02

Я не раз наголошував – без цього ременя, вести пошук з Go-Find неможливо. Не думав, що коли-небудь настане день, коли я скажу що в Garrett ACE 250 хороший підлокітник… Повірте, після Go-Find, підлокітник ACE здасться вершиною комфорту.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-04

Особисто я, фіксуючим ременем намагаюся не користуватися. Кожні кілька хвилин яма. Під час викопування, металошукач відкладаю в сторону (у мене грунти такі, що однією рукою або ногою, не покопаешь… яму треба копати). А коли постійно відкладаєш прилад, виймати-засовувати руку в цей ремінь – напружує. Якщо підлокітник тримає руку і без ременя – для мене це реальний плюс. Підлокітник ACE 250 руку тримає, Go-Find немає.

Які Minelab співав пісні про своєї нової конструкції! Легка, не потребує складання, зручна… Ха! Саме все це і є найслабшим місцем.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-05

У мене в особистому зоопарку металошукачів, є 2 детектора Minelab Go-Find, куплені за свої гроші, і звичайно ж я не хочу їх ушатать за перші місяці.

Більше за все я переживаю за пластикові фіксатори. Мало того, що вони пластикові і завжди готові зламатися. Верхня штанга зроблена як корито, яке на копі збирається весь сміття. Після копа (а особливо на пляжі), збираючи Go-Find, доводиться стежити щоб засувки і пази штанг були чисті. Пару раз вже хруснув ними так, думав що до Go-Find прийшли паски.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-06

Свій Garrett ACE 250 я можу за секунди зібрати-розібрати з закритими очима. Зазвичай так воно і відбувається, збираєш мд, а очі вже шаришь по полю… І ніколи мене цей процес не напружував. Але в тому, що Minelab Go-Find не треба розбирати, в цьому теж є плюс (навіть для мене).

Два приклади убогих ручок… Ручка Garrett ACE 250 для дорослої руки тонковата, поролонова накладка з часом починається обертатися. Але керувати однією рукою зручно, великий палець дотягується до всіх кнопок.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-07

Ручка Minelab Go-Find 40, нормальна по товщині, майже не ковзає в руці. Головний мінус – висота. З такою висотою, металошукач розкачується в руці. Починаєш тугіше підтягувати фіксуючий ремінь (на підлокітнику). А чим тугіше ремінь, тим потім важче вийняти-засунути руку.

Ось з такими ручками-підлокітниками, і приходить розуміння класики S-подібної стійки. Зовнішня ручка на прямий штанзі, вимагає хорошого балансу. У Minelab Go-Find 40 цього балансу немає. Рятує тільки вага (Go-Find важить 1 кілограм), важив би він трохи більше, цілий день з ним не походиш.

Є в Minelab Go-Find реальний плюс – дріт котушки захований всередині штанги. І не важливо, як добре ви вмієте намотувати дріт (без петель). Плюс в тому, що висоту детектора можна швидко змінювати.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-08

Якщо є можливість швидко змінювати висоту металошукача, я цим користуюся. На горбах висоту роблю менше. Для рівних ділянок більше, тим самим збільшуючи свою швидкість пошуку. Рука втомилася, знову зменшив висоту. Теж саме і на ріллі, там трохи довше, там коротше. Якщо у вас дріт котушки зверху штанги, будь-яка зміна висоти вимагає все перемотування дроту. Інакше будуть петлі. А ходити зі звисаючими ковбасами (як люблять показати нам продаваны), це ознака відсутності копательской практики.

Кожен, хто хоч раз виходив на подібні поля зі стерней, швидко приходить до думки – що звисає петля це зло.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-08-1

В цьому відношенні Minelab Go-Find 40, з його проводом всередині штанги на порядок вище Garrett ACE 250.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-09

Обидва металошукача мають живлення 4 батареї АА. Скоро це стане мінусом, з’явилися новинки, в яких харчування складає всього 2 батареї. І при цьому вони показують теж самий час роботи (наприклад, Fisher F44, 2 батареї АА, час роботи 40 годин). А поки що, нормально і так.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-10

Помічений факт, батареї які перестали працювати в Minelab Go-Find 40, перекинуті в Garrett ACE 250 дали ще 1,5 години пошуку.

Що мені сподобалося в Minelab Go-Find – це екран. Може екран мого Garrett ACE 250 згодом потьмянів (навряд чи), але табло Go-Find реальне. Контрастне, велике, все зрозуміло (не треба вдивлятися).

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-11

Кнопки Garrett ACE 250 виглядають застарілими? Може бути, металошукачу вже більше 10 років. Але працюють вони як треба. І керувати Аською зручно (і надійно).

У Minelab Go-Find 40 кнопки сенсорні… Я все не можу зрозуміти в чому підступ. Чесно кажучи, коли я про це дізнався, перше що мені прийшло в голову – а як вони будуть реагувати, коли моя рука в рукавичці? Перепробував різні рукавички, ганчіркові, прогумовані (хіба що рукавички не пробував) – кнопки реагують.

Функцією Bluetooth в Go-Find я не користувався. На копі я копаю, возитися ще й з телефоном, це не для мене. До того ж, я програміст і у мене параноя. Знаю, для чого робляться всі ці програми, стати минелабовской биомасоой не хочу (якщо хтось думає, що додаток зроблено для вас – помиляєтеся).

А ось підсвічуванням Minelab Go-Find скористатися довелося… Ви коли-небудь виходили на коп рано вранці? Їздили ми тиждень на одне поле з 3:00 ранку, а я як раз перевіряв цей Go-Find з іншого котушкою. Підсвічування оцінив, хороша штука.

2015 рік, до традиційних эллипсоидным і круглим котушок, додаються котушки-яйце і квадратні.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-12

Навіщо Minelab зробив котушку квадратної, я так зрозумів що питання філософське… Ніякого практичного переваги я не помітив. І до того ж, у ґрунті котушка Go-Find 40 програє по глибині, рідний котушці ACE 250. А адже все має бути навпаки, котушка Minelab Go-Find 40 на 0,5 дюйма більше Garrett ACE 250.

Я переживав, що ці соти на поперечках котушки будуть забиватися землею, тим самим збільшуючи вагу котушки, і можливі навіть фантоми… Не забиваються, все ок.

garrett-ace-250-vs-minelab-go-find-40-13

Garrett ACE 250 давно підтвердив свою результативність, і став реальною класикою історії металошукачів. Залишить свій слід у цій історії Mibelab Go-Find 40… Є сумніви. І не тому, що він якийсь не такий. Металошукач як-то шукає, і не розвалився на перших копах (у мене). Але те, як виробник підніс його, залишив запашок (може тому їх так прозвали?).

Ось такі вони дешеві металошукачі. Більше інформації про Garrett ACE 250 і Minelab Go-Find 40 знайдете на сторінках енциклопедії Копальника. Там є все, фото огляди, тести, відео, котушки і іншої (ACE 250, Go-Find 40).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина