блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 або Minelab Safari

Досить недорогий Garrett ACE 250, і професіонал Minelab Safari ціна якого вміщує в себе 3 Аськи (ще й з запасом).

Давно ставлюся однаково, як до дорогого і дешевого пошуковому приладу. В цьому році був приклад, коли поруч йде з мега дешманом Fast Tracker, підняв за перший прохід по полю 4 монети. Всі металошукачі приносять знахідки! Тому і оцінюю детектори виключно з практичної сторони, то що мені що дає в реальному пошуку. Як виглядає дешевий металошукач на фоні дорогого в полі.

Копарский обід, міні фото звіт. Мій запасний металошукач Garrett ACE 250, ціна зараз близько 295$. І недавно куплений нашим товаришем по вилазкам, детектор Minelab Safari. Новий Сафарі зараз коштує близько 1000$ (подешевшав трохи).

garrett-ace-250-vs-minelab-safari

Рівна конструкція з S-подібною ручкою і роз’ємними штангами. Тільки в Minelab Safari за рахунок захованого шнура і цангових затискних, висота регулюється легко і швидко. Якщо Сафарі “зрушити” до мінімального розміру, він легко поміщається і в багажнику та салоні (при зміні місця копа в межах одного копарского дня).

ace-250-vs-minelab-safari-01

Я ніколи з ACE 250 не відчував незручності з ручкою… Але беручи в руки Minelab Safari, розумієш що є ручки і зручніше. Впевненіше в руці (можливо тут ще впливає різну вагу і баланс всієї конструкції), якісніше покриття рукояті.

ace-250-vs-minelab-safari-02

Підлокітник Сафарі… я не відчув позитивного комфорту. Рука фіксується (без ременя) недостатньо впевнено. При товстому рукаві куртки (зараз у полі на вітрі холодно) взагалі видавлюється назовні. В дешевому ACE 250 підлокітник трохи краще. Хоча в куртці теж тісно, і останнім часом слідкую за ним на предмет зламати (особливо по холоду, температура низька, рукав “розпирає”).

ace-250-vs-minelab-safari-03

У Garrett ACE 250 штанги закріплюються між собою тільки кнопковими фіксаторами. З часом з’являється легкий люфт, але на цілісність штанг і якість пошуку, цей лют не впливає. Зате є і плюс такої простоти – з рюкзака Аська збирається за кілька секунд ))

Плавне регулювання висоти в Минелаб Сафарі… Це дуже зручно! Якщо поле досить гладка (без горбів), можна котушку винести трохи подалі – помах має більше амплітуду і швидкість пошуку вище. На оранці або в яру, висоту зменшую… І все це секунда діла!

ace-250-vs-minelab-safari-04

Розслабив цангу, притиснув ногою котушку, виставив потрібну висоту, зафіксував. Для ACE 250 такий номер не пройде – в зібраному вигляді буде заважати (або навпаки робити “пузо”) дріт котушки. В Асьці треба від’єднувати дріт, виставляти висоту, назад намотати і приєднати… Зробивши пару раз, відразу відпадає охота постійно “гратися” висотою металошукача.

ace-250-vs-minelab-safari-05

Не факт що купуючи дорогий металошукач, ви отримуєте котушку більше (наприклад, XP Deus в стандартній комплектації ціною більше $1500, котушка 9 дюймів). У цьому варіанті все логічно. Garrett ACE 250 має досить середню котушку 6,5×9 дюймів (нормальна котушка, конкурентів АСЕ 250 комплектують взагалі 8-ми дюймовими).

У дорогому детекторі котушка Minelab Safari вище середнього, 11 дюймова. До того тип котушки DD. На практиці це приріст глибини. Наприклад, знайдений срібний рубль Рад, Safari впевнено бачив у грунті на глибині 33-34 сантиметра (ручна чутливість). АСЕ 250 з рідної котушкою, на тому ж місці його пропустив.

ace-250-vs-minelab-safari-06

Ця котушка в поєднанні з більш потужною процесорної обробкою, дає і точність дискримінації на порядок вище. Наприклад, при пошуку з Гарет АСЕ 250 буде досить відгуків, які “стрибають” – на одному змаху кольоровий сигнал, на іншому чорний. Типова дилема в пошуку “копати чи не копати?” (помиляються всі металошукачі, тільки одні більше, інші менше). У Сафарі це питання теж присутній, але значно меншою мірою. В результаті ям, в яких опинився іржавий осколок замість очікуваних 5 копійок Рад, менше.

ace-250-vs-minelab-safari-07

Металошукач ACE 250 явного початкового рівня, Minelab Safari за ціною професіонала. Кого цікавить більш логічне порівняння, Minelab Safari vs Garrett AT PRO вже було. Там же описав свої за і проти Сафарі, і що б купив в цій ціні.

ace-250-vs-minelab-safari-08

Ще один доказ що недорогий може приносить стоять знахідки, монета Виолити знайдена з Garrett ACE. Знайдена і продана більш ніж за 200 тисяч гривень. Правда автор після цієї продажу купив собі XP Deus ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина