блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 і Марс Goliaf. Відео

Не раз повторював, в котушці глибина стоїть не на першому місці. Головний показник котушки, а особливо сторонньої, це те, як вона може стабільно працювати. Кому буде потрібен приріст на десятки сантиметрів, якщо котушка фантомит?

Мій тест котушки Mars Goliaf на Garrett ACE 250. Перевіряємо наскільки стабільна максимальної чутливості. Як точно працює пинпоинт на невелику монету. Плюс маленька особливість болтом на Асьці. Читаємо і дивимося відео тест.

garrett-ace-250-i-mars-goliaf-01

Особливість

Почнемо з маленького особливості котушки Марс Голіаф (це відноситься до всіх моделей). Буквально дрібниця, але ця дрібниця не дала мені походити на минулому копі… Стандартний болт ACE 250 товщі ніж отвори в котушці Mars. Він не входить.

garrett-ace-250-i-mars-goliaf-02

З кожної котушкою Mars йде свій болт. По товщині менше Гаретовского. Я це й пам’ятав, але на минулому копе забув цей болт. Ось з-за такої дрібниці і не зміг походити з Голіафом. Тепер в машині тримаю 2 болта для Марса, з запасом ))

garrett-ace-250-i-mars-goliaf-03

Тест

Сам відео тест. Зверніть увагу, внизу провід штанги нічим не закріплений… Конкурент, виробник Nel рекомендує для своїх котушок забезпечувати надійну фіксацію проводу. Що-б він не вібрував і не створював фантомів. Mars MD про це ніде не говорить, ось і я залишив все без ніякої фіксації ))

І ще по глибині… Головний показник котушки – стабільність і надійність. Мені не потрібна мега глибина, і такі ж мега фантоми. Хочу мати стійкий сигнал без фантомів, і якщо при цьому є приріст глибини – відмінно. При цьому мене не хвилюють точні значення, та їх точних і немає. Немає однакових умов, у кого-то це буде одне значення, у кого-то буде інший.

Відео котушкою Марс Goliaf на металошукачі Garrett ACE 250. Коп з монет. Перша і остання знахідки з особливостями, одна зі стінки ями, друга з зашкалом на піне.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина