блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 і Minelab X-Terra 705 порівняння

Недорогий Garrett ACE 250 і практичні професійний металошукач Minelab X-Terra 705. Різниця між ними велика. Але якщо судити про металошукачі за якістю і вартістю знахідок… Після монети 2013 в Україні (з ціною 210 000 грн), металошукач Garrett ACE 250 можна порівнювати абсолютно з будь-яким приладом, навіть з CTX 3030 (до речі, якщо попадеться в руки я обов’язково покладу поруч свою Аську 250 і зроблю фото звіт).

Як я порівнював в поле металошукачі ACE 250 і X-Terra 705. Що добре, а що не дуже в обох детекторах на практиці пошуку з ними.

У вересні 2013 року в Україні, металошукач Garrett ACE відкопала монету року. Новачок її продав за 25600$ (ось його авторський розповідь). У таку вартість поміститься більше 30 штук Minelab X-Terra 705. Так чому б і не порівняти ці два детектора. Один недорогий, інший теж у своєму роді недорогий, тільки серед професіоналів.

ACE 250 або X-Terra 705

garrett-ace-250-vs-minelab x-terra-705

Відмінності починаються ще на стадії складання металошукачів з похідного стану. Garrett ACE 250 збирається трохи простіше (і в моїх руках швидше)… Тільки кнопкове з’єднання штанг, і шнур котушки навколо штанги я намотую без жодних обмежень, просто щільно.

ace-250-vs-x-terra-705-sborka

У Minelab X-Terra 705 штанги теж мають кнопкові фіксатори і додатково закріплюються цангами. Цангові затискачі не допускають фірмовий недолік ACE 250 – дрібний перестук штанг під час пошуку.

ace-250-vs-x-terra-705-cangi

А ось перша намотування шнура навколо котушки штанги у мене виявилася бракованою… За звичкою з Garrett, намотав як можна щільніше, щоб не було петлі біля внизу. Це виявилося неправильно – така щільність не дає котушці рухатися у своїй робочій площині. Зрозумів що вийшло не так як треба, коли спробував вирівняти котушку про грунт. Важіль зверху хороша, при “вдалому” випадку можна і шнур з котушки вирвати.

Я пам’ятав про це, але руки самі на автоматі обгортають шнур максимально щільніше (ACE 250 у мене такого ефекту ніколи не виходило). Це ж є і в X-Terra 305.

x-terra-705-provod

Однакові по зручності підлокітники, але в X-Terra сам підлокітник можна “посувати” по штанзі. Додаткове регулювання по довжині руки. Думаю однакові і по міцності, варто поберегти.

ace-250-vs-x-terra-705-podlokotnik

Блок управління

ace-250-vs-x-terra-705-block

Порівнювати функціональні можливості ACE 250 і X-Terra 705 немає сенсу. Комусь із практики і знань для чого потрібні налаштування, кому-то з ціни буде ясно що X-Terra 705 багатший. ACE 250 натурально включив і пішов шукати. У X-Terra 705 все професійніше, понабудовував-відбудовував-повибирав і теж пішов шукати.

А ось зовнішні прояви блоків мене чіпляють. У Garrett ACE 250 я легко керую приладом тією ж рукою, в якій і сам детектор. А правильніше великим пальцем (до речі, в Garrett AT PRO теж).

ace-250-setting

І сама часто нажимаемая у мене кнопка Живлення… При викопуванні мети, особливо коли грунт важкий на коп, я свій металошукач відкладаючи у бік Вимикаю. Мовчить, економить батарею (іноді можна довбати ямку і кілька хвилин). Мої поточні металошукачі, ACE 250 і AT PRO, включаються і вимикаються за секунду, і це ніяк не напружує (навпаки, вважаю своєю доброю звичкою).

А як одним рухом пальця вимкнути X-Terra 705? У другій руці у мене лопата і тягнути руку з нею до екрану не зручно.

x-terra-705-setting

Зате екран X-Terra 705 набагато краще “читати”. Все велике і на своєму місці. Хоча якщо Новачок полізе в налаштування, без інструкції не обійтися (ACE 250 можна обійтися).

Котушка

ace-250-vs-x-terra-705-coils

Дуже багато пошукачів починали з металошукача Garrett ACE 250, скажуть що детектор хороший, але… Мало хто захоче повернуться назад на Аську, особливо спробувавши прилади з котушками типу такий (10,5 DD).

ace-250-vs-x-terra-705-coils-b

Пошукавши з котушкою побільше, ніж рідна ACE 250 і взявши в руки назад Аську, з’являється відчуття що з Ася 250 я щось пропущу. Це відчуття з одного боку, правильне. Але я помітив таку практику – при приблизно однаковому досвіді і різних за рівнем детекторів, на одному і тому ж полі, в обох пошуковиків кількість знахідок часто сумірне.

Можливо це тому, що коли я з Аською пропустив яку знахідку і не витрачав час на її викопування – у мене виходить більше ходьби. Якщо на полі знахідки є і вони потрапляють під обидві котушки, дорогий детектор візьме точністю пошуку, дешевий більшою протяжністю треку.

якщо Це “дешевий” володіє достатніми можливостями (ACE 250 володіє), у супер дешмана Bounty Hunter Fast Tracker це не вийде. Бачили ми нещодавно бідолаху пошуковика з цим Фаст Тракером… з знахідок підкова, гільзи і пара конін.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина