блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 і Nel Tornado. Частина 1

Правильно зауважив товариш по копу. Потрап така котушку власнику недорогого детектора, і покупка нового металошукача рівнем вище відсунеться мінімум на рік, а то і більше. Це перегукується з форумными твердженнями – Аська з великою котушкою не поступається професіоналам. А для себе точно можу сказати, на рідній котушці ACE 250 мені ходити вже не захочеться.

Фото звіт Garrett ACE 250 з котушкою Nel Tornado (плюс фото з котушкою мого другого, Garrett AT PRO і котушки Mars MD).

garrett-ace-250-nel-tornado-01

garrett-ace-250-nel-tornado-02

Відповідь на мій перший, і найважливіший питання – буде чи котушка стабільною, і не скачусь я в хаос помилкових сигналів. Включив… Все добре, помилкових сигналів немає, на тестову мета реагує адекватно. А був наляканий проблемами мого колеги.

garrett-ace-250-nel-tornado-03

Друге питання, чи є сенс у переході на таку котушку… Якщо є котушка, має розміри більше при цьому дозволяє вести нормально пошук – відповідь буде логічний.

garrett-ace-250-nel-tornado-04

Але все одно рідну котушку Garrett 6.5×9 ACE PROformance списувати не варто. Місця різні бувають, можна потрапити на смітник де і з маленькою котушкою не розгорнуться серед відгуків, і велика закриє пошук на корені.

garrett-ace-250-nel-tornado-05

Я завжди був упевнений у своєму основному детекторі Garrett AT PRO, не сумнівався і в глибині. З таким порівнянням є над чим потупити поміркувати про можливості в пошуку. На фото рідна AT PRO, котушка Garrett 8.5×11 PROformance DD.

garrett-ace-250-nel-tornado-06

Дуже точно зауважив колега з цього весняного виходу – якщо така котушка попадеться власнику Garrett ACE 250 (або EuroACE), покупка нового металошукача класом вище зрушиться мінімум на рік. В цьому є сенс, походимо з простою Аською на котушці Нел Торнадо, що у мене на Garrett AT PRO з’явилися сумніви.

Якщо раніше з багажника не замислюючись діставався Прохор, то тепер стійке бажання побродити саме з ACE 250 ))

garrett-ace-250-nel-tornado-07

Природні конкуренти Nel Tornado – котушки Mars Goliaf і Mars Tiger (в новому корпусі). Я їх теж пробував (Mars для Garrett ACE 250), котушки супер!

garrett-ace-250-nel-tornado-08

Турбота виробника щодо захисту роз’єму від потрапляння бруду (захисний ковпачок на роз’єм котушки)… Те, що він є це добре. Але особисто я зібрався його зрізати – у вільному положенні при помахах котушки постійно постукує про штангу. Загалом “телепаеться” ))

garrett-ace-250-nel-tornado-09

Можливо, якщо котушка зберігається поза теплого приміщення (гараж, балкон і т.д.), заглушка забезпечить захист від попадання вологи всередину роз’єму. Подібне є і на моєму Garrett AT PRO, тільки на роз’єм проводу або гнізда не пам’ятаю.

garrett-ace-250-nel-tornado-10

Була сама по собі (просто пластикова кришка з різьбленням), і я вже втратив. Якщо відріжу і на котушці Нел, швидше за все заглушку чекає та ж доля.

У другій частині буде практичне відео котушки Nel Tornado на Garrett ACE 250, як стабільно працює, показники дискримінатора в порівнянні з рідною котушкою і наскільки точно визначається центр мети (пинпоинт).

Більше інформації про котушці Nel Tornado в Енциклопедії – сумісність з металошукачами, параметри, порівняння і сторонні тести глибини.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина