блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 і Nel Tornado. Частина 2 (відео)

У продовженні теми Garrett ACE 250 і котушка Nel Tornado (частина перша). Мій відео тест Торнадао на Асьці.

В першу чергу цікавить наскільки стабільно працює котушка, і на який чутливості дозволяє Торнадо вести пошук. При цьому спробував з повною фіксацією проводу (ізолентою), притиснути провід внизу стяжкою, і взагалі без фіксації. Махаємо в повітрі, стукаємо про грунт. Плюс тест пинпоинта на мета монету.

Смішна деталь. Не для кого не є секретом, що котушки Nel і Mars MD мега конкуренти. Ця конкуренція проявилася і у мене. Болти котушок не підійшли один до одного – Нела не влазить в Марс, на болте Марса котушка Нел бовтається. Це відноситься тільки до детекторів, у яких товстий болт (наприклад у мене на Garrett).

З минулого копа, коли тестував на цьому ж Garrett ACE 250 з котушкою Марс Goliaf, в кишені залишився фірмовий болт Марс. Сьогодні, коли ставив котушку Nel Tornado, полінувався змінити болт і прикрутив тим що було… Котушка бовталася, як не намагався затягнути (аж вуха котушки зігнулися і болт от-от міг луснути).

garrett-ace-250-i-nel-tornado-00

На відео тесті режим пинпоинт ще стояв болт Марсовский. Перевірка на стабільність рідний гаретовский болт (коли махав у повітрі, котушка не трималася зовсім).

Довелося все-таки повертатися до машини і ставити більш товстий болт. Ось фото болтів, яке залишилося з минулого копа з Голіаф. Тонкий, рідний болт Mars. Товстий Асечный (Нел схожий на нього).

garrett-ace-250-i-nel-tornado-01

Обидва виробника, і Нел і Марс, комплектують свої котушки своїми болтами. Отвори на вухах котушок Марса тонше. Відповідно і болт діаметром менше. При цьому котушка Марс тримається на штанзі щільно, і комфортно регулюється горизонт (на відео тесті великого Голіафа можна оцінити).

У котушок Нел, розмір отвору під болт різний. Наприклад для Garrett більше (ближче до оригінального Гарет). Для Fisher і Teknetics під тонкий болт (теж ближче до оригіналу). Ось приклад різних отворів на котушках Nel…

garrett-ace-250-i-nel-tornado-02

Напевно це тільки я надаю увагу таким дрібницям, як болти, і куди вони не підходять… Якщо використовувати все рідне, ніколи з цим не зіткнешся. За будь-база знань, можливо комусь стане в нагоді ))

Відео пошуку з котушкою Nel Tornado на Garrett ACE 250, мій коп з монет. Є і ямки вшир, а є і по 2 монети з однієї ями.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина