блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 точка зору

Металошукач Garrett ACE 250 у мене з 2009 року і хоча в руках періодично з’являються інші металошукачі, розлучатися з АСЯ 250 не збираюся. Досить середня пошукова котушка, немає відбудови на грунт, немає VDI, та до того ж ще гучний нерегульований сигнал. Але з якогось часу, я став судити про металошукачі за знахідками. Дуже часто буває так, що на одній ділянці шукають ACE 250 і який-небудь E-Trac з ціною як 6-7 асьок 250, одне місце і два різних ціною детектора. І що? Знахідки є у обох!

Чим відрізняється дешевий металошукач від дорогого, і чому мені подобається Garrett ACE 250.

А в чому тоді сенс дорогих металошукачів? Через рік як купив Garrett ACE 250 (перший свій металошукач), у мене з’явився Garrett GTAx 550 (вже знятий з виробництва), потім Garrett GTI 2500 та потім Minelab X-Terra 705, Minelab E-Trac, Garret AT PRO, Teknetics T2… І всі ці металошукачі я активно використовував в пошуку, і весь час запасним-гостьовим в моєму багажнику лежить Garrett ACE 250.

Garrett ACE 250

Garrett ACE 250 у пошуку

Найпоширеніший металошукач в Україні. Недорогий, ціна Garrett ACE 250 тлі інших детекторів дуже приваблива (є ще дешевше, про це нижче). Простий в пошуку і розібратися з ним можна за 15 хвилин. Надійний і з великою кількістю додаткових пошукових котушок. Приносить знахідки. Так його рекламують і представляють. Рідко так буває, але в цьому випадку продавці кажуть правду.

По своєму досвіду. Так, розібрався з ним дуже швидко. Інструкція менше кількох десятків сторінок. Відео диск навіть не розпаковував (і так все я ясно). За 4 роки з моїм Garrett ACE 250 нічого не сталося. Притому що, ця аська (так називають Garrett ACE 250 в народі) була весь час або в моїх руках або у руках відвертих новачків (віддавав своїм товаришам, у яких немає металошукача але хотіли спробувати). Завжди (навіть взимку) валялася в багажнику, раптом проїжджаючи повз поля захочеться мені відпочити годинку-інший. Котушок різних, від маленьких до величезних, багато (тільки ціна на них іноді лякає). І знахідки Garrett ACE 250 приносить, навіть в руках початківців.

Котушки

Щодо котушок. Вибір котушок для Garrett ACE 250 іноді просто лякає. Жоден інший металошукач не може похвалитися таким вибором пошукових котушок, який є у металошукачів Garrett ACE (у цю серію входять Garrett ACE 150, Garrett ACE 250, Garrett ACE 350, Garrett Euro ACE котушки у них однакові).

Пошукові котушки для Garrett ACE 250 (втім і для інших МД) поділяються на параметри: виробник, тип котушки, розмір. Для металошукача Garrett ACE 250 котушки випускають:

  • Garrett (США, рідні котушки від виробника);
  • Detech (виробник Болгарія);
  • Nel (виробник Україна);
  • Mars MD (виробник Україна);

Це ті, які я знаю і пробував. Є ще й інші.

Тип котушки буває Моно і ДД (DD, Double-D). Рідна котушка на Garrett ACE 250 варто Моно. Котушки ДД дають більш високу чутливість на дрібні знахідки (з упором на те, що це знахідки з кольорових металів) і є деяка компенсація впливу на пошук мінералізації грунту.

Розмір котушки буває маленький (котушка Снайпер), середній (Універсальна) і велика (Глибинна). У кожної котушки є свої переваги і недоліки. Котушка Снайпер легко розбереться з поруч розташованими знахідками (поле засіяне сміттям) і має вкрай невелику глибину (до 20 сантиметрів максимум). Універсальна котушка буде шукати скрізь, але параметри середні (у тому числі і глибина, монета максимум до 33 сантиметрів). Велика котушка, збільшена глибина і висока швидкість пошуку, але вага і утруднений пинпоинт на дрібні цілі не дає такої котушці бути штатною.

Я пробував різні котушки на своєму Garrett ACE 250, і підкреслю важливий момент. Вчиться пошуку з металошукачем Garrett ACE 250 треба на штатній котушці! Якщо новачок відразу поставить собі велику Марс Goliaf, зрозуміти чому він не може знайти монету буде важко. Та й взагалі, штатна котушка Garrett ACE 250 досить результативна щоб від неї відмовитися взагалі. Ви все одно вийдете на те місце, де з великою котушкою ви просто не зможете шукати, ось тут і стане в нагоді рідна.

Краще купити Garrett ACE 250 з рідної котушкою, а потім прикупити (якщо буде треба) додаткову. Особисто моє перевагу котушки Detech і Mars. Про це досвіді різних котушок на Garrett ACE 250, напишу окрему статтю.

Конкуренти

Garrett ACE 250 недорогий, але є металошукачі, які коштують ще дешевше. Але знову ж таки, металошукачі які не мають пинпоинта (функція точного визначення центру цілі), я не сприймаю. Мені подобається шукати монети, але рити ями за площею в чотири багнети щоб дістати цю монету, це не по мені. Включив пинпоинт і точно визначив, де саме лежить мета. Тому, всякі дешеві Баунті Хантери і навіть Garrett ACE 150 відкидаю одразу. Дешевше Garrett ACE 250 залишається Fisher F2 і новий Teknetics Eurotek PRO (тільки Євротек ПРО, у простого теж немає пинпоинта). Про Текнетикс Євротек ще рано говорити, це новинка без репутації, а ось Фішер Ф2 вже склався. Металошукач Fisher F2 не сподобався… Дискримінатор працює посередньо, висновок VDI (яким Fisher F2 хвалиться) слабо відображає дійсність під котушкою, і сама котушка теж слабка (явно слабкіше котушки Garrett ACE 250).

Точка зору

В моєму сухому залишку… За чотири роки пошуку з Garrett ACE 250 у мене жодного разу не зламався. Хоча особливо не берег прилад, і він часто буває в чужих руках. Знахідки приносить. За ВВВ взагалі супер, монети середньо, траплялися і знахідки скіфів. З іншими котушками працює нормально. На солоному піску (був досвід пляжного пошуку в Криму) шукати можна, але треба звикнути “відсікати” помилкове попискивание детектора.

Garrett ACE 250 відгук в пошуку 4 роки

Але найголовніше! Потримавши в руках різні металошукачі, мені не перестав подобається дідок Garrett ACE 250. Якби я зараз починав пошук, сам собі порекомендував б недорогий Garrett ACE 250.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина