блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett ACE 250 відгуки

Найбільш легко зустрічається детектор в полі. З урахуванням що є металошукачі і дешевше, і дорожче, все одно ACE 250 я бачу в рази більше, ніж який-небудь інший пошуковий прилад. Звідки така популярність?

АСЕ 250 найчастіше купують Новачки, мало що розуміють у властивостях детекторів. І якщо вибирати тільки за каталожними характеристиками, той же Fisher F2 повинен бути на місці АСІ 250. Чим недорогий металошукач заслужив своє місце на полі.

garrett-ace-250-review

Мені легко давати цей відгук. Сам колись був Новачком і починав саме з Garrett ACE 250. З роками перепробував десятки різних металошукачів (найчастіше товаришів по копу, але міняв і свої власні)… І ось який момент – моя перша АСЯ 250 досі у мене, другим запасним приладом. І не тому, що я її не зміг продати (ще як міг! самий затребуваний металошукач БО в продажу).

Знахідки

Хтось сумнівається, що в металошукачі головне те, як він приносить знахідки? У вересні 2013 року в Україні, Новачок з металошукачем Garrett ACE поставив рекорд за вартістю монети – на аукціоні Виолити ціна знахідки Аськи перевалила за 25 000$.

Монета за $25000 знахідки Виолити

Та й просто в полі, на рядовому копе, Garrett ACE 250 не поступається більш дорогим металошукача. Може трохи більше копати з аською доводиться, але знахідки є завжди.

garrett-ace-250-nahodki

Саме за знахідки і заслужив цей металошукач свою позицію лідера недорогих детекторів. Знахідки і простоту в пошуку.

Простий в пошуку

Garrett ACE 250 працює за принципом “включив і пішов шукати”. З налаштувань металошукача, регульована чутливість і вибір програми пошуку.

garrett-ace-250-poisk

4 готових програми, включаючи для пошуку Монет і Ювелірних знахідок. Плюс одна програма для створення свого набору переваг. Редагована програма зберігається в пам’ять і доступна після виключення, і наступного включення (привіт Fisher F2, який не запам’ятовує програму після вимкнення).

Компактний в транспортуванні і дуже швидко збирається перед копом – зібрав штанги, приєднав шнур і ви вже шукайте.

garrett-ace-250-rukzak

garrett-ace-250-ready

Зручна рукоять і підлокітник. Це не просто слова, я перепробував багато детекторів і ціную прості і надійні рішення. З аською рука не втомиться, і буде махати довше ніж з яким-небудь іншим мд.

garrett-ace-250-ruchka

І керувати однією рукою легко, чого, наприклад, не скажеш про дорогих конкурентів (наприклад, Minelab X-Terra 305-705).

garrett-ace-250-setting

Простота, надійність та результативність знахідки. Кращий вибір для Новачка.

Рекомендую

garrett-ace-250-vs-all

За 4 роки я перетримав в руках дуже багато різних металошукачів. І хоча зараз у мене основний прилад Garrett AT PRO, свій перший ACE 250 залишив в якості другого запасного детектора. І досі вважаю, що це кращий вибір для легкого старту в світ пошуку знахідок з металошукачем.

garrett-ace-250-best

З металошукачем Garrett ACE 250 ви завжди будете впевнені. Надійний в конструкції і простий в експлуатації. Для вашого детектора найбільший вибір пошукових котушок (немає іншого металошукача, з вибором більше). У вас завжди будуть знахідки.

garrett-ace-250-bu

І коли настане час для переходу на металодетектор, більш високого рівня – ви завжди зможете продати свій ACE 250 в будь-якому стані – найбільш затребуваний металошукач БО в Україні.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина