блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Garrett ACE 250 як шукати

Металошукач Garrett ACE 250 дуже простий в пошуку. Набагато простіше ніж в інструкції користувача металошукачем і на відео диску (який йде в комплекті з ACE 250). Вчора дав свою запасну АСЯ 250 товаришеві, який ніколи до цього металошукач в руках не тримав. Дав разом з інструкцією російською… Ми вже копаємо 20 хвилин, а товариш стоїть і читає інструкцію! Мене це дуже здивувало. Що там можна читати? Включив і пішов шукати. Забрав інструкцію і на словах пояснив за 5 хвилин.

Такий приклад надихнув мене на власний план опанування металошукача Garrett ACE 250, з врахуванням досвіду. Як почати шукати з Garrett ACE 250, вивчаємо за 5 хвилин.

Збірка

Перший раз (новий металошукач з коробки). У нижню стійку (з втулкою для котушки) вставляємо гумки прокладки, це ущільнювачі щоб котушка не бовталася. Одягаємо котушку і кріпив пластиковим болтом. Затягуємо так, щоб котушка туго але рухалася. Все, металошукач Garrett ACE 250 у вас в похідному стані. Три частини, нижня штанга з котушкою, середня штанга і штанга з блоком металошукача. Кидаємо в рюкзак (або сумку) і їдемо на коп (лопата есть? без неї буде важко).

Збірка Garrett ACE 250 на копі. Приїхали, дістали три частини металошукача. З’єднуємо три штанги між собою. Обертаємо шнур котушки навколо штанги і встромляємо в блок металошукача, затягуємо фіксатор.

Шнур обертаємо щільніше, особливо внизу біля котушки. Петлі будуть чіплятися за гілки. Фіксатор закручуємо добре (без фанатизму, просто щільно). Не закручений фіксатор спричинився до того, що пройшовши багато метрів (кілометрів) ви будете весь час думати… А чому у мене не попадаються знахідки? Було таке вже.

Зібрали? Ставимо котушку на грунт (просто тримайте металошукач в положенні пошуку, однією рукою) і орієнтуємо котушку (прямо про землю) щоб вона була паралельно землі. Ну все, ви готові гребсті знахідки лопатою.

Металошукач Garrett ACE 250

Металошукач Garrett ACE 250 перші кроки новачка

У вас в руках металошукач Garrett ACE 250, який ділить всі метали на 12 груп. Перші 3-4 (четвертий не завжди) групи це чорні метали, далі цветняк. Якщо що-то є під котушкою вашого металошукача, на шкалі (екран металошукача) буде стоять курсор на певній групі. Плюс отримаєте звуковий відгук. Низький тон залізо, високий звук-це кольорова знахідка.

Включаємо

Коли вмикаєте свій Garrett ACE 250, котушка повинна знаходиться на землі. Чекаємо на 1-2 секунди (до другого писку). Перемикаємо в режим Реліквії (кнопка Мод). У цьому режимі ви забираєте собі всі основні цілі з чорного заліза.

Чутливість можна не чіпати (спочатку вона стоїть -2 поділу) або викручуємо на максимум. Пішли махати котушкою…

Перші кроки

Важливо! Махаем котушкою досить інтенсивно. Будете махати повільно, металошукач може й пропустити вашу першу монету. Важливо за розмір амплітуди, а швидкість проводки на меті. Краще всього просто кинути монету (піде і сучасна українська, краще 25 або 50 копійок), і поводити над нею котушкою, ви відразу зрозумієте мінімальну швидкість проводки.

Котушку тримаємо якнайближче до землі. Якщо це трава, можна навіть водить по траві. Оберігаємо тільки від можливих ударів об каміння і стовбури дерев.

Що копаємо

Що копаємо с Garrett ACE 250

Не намагайтеся відразу ж вирити будь писк вашого Garrett ACE 250! Будь-металошукач, навіть найдорожчий може помилятися. Тому, сигнал повинен бути чіткий або простіше кажучи копаемый. З початку ігноруємо сигнали які “стрибаю”, то чорний сигнал то кольоровий. З ними ви розберетеся пізніше з досвідом.

Якщо сигнал є тільки при змаху в одну сторону. Повертаємося на 90 градусів і перевіряємо це місце з іншого ракурсу. Якщо сигнал з’явився у обидві сторони, можна копати. Якщо ні, спочатку пропускаємо.

Найкраще розуміння що копати а що не копати, приходить з досвідом. Але цей процес можна прискорити. Візьміть будь-яку стару монету, киньте її на грунт… А тепер водите котушкою свого ACE 250 на днів… чіткий Сигнал і практично не стрибає! Тепер прикопайте її в грунт (не глибоко, а то втратите… жартую), махаем знову котушкою. І знову сигнал майже чіткий, якщо і стрибає районі кольорового діапазону.

Тобто Якщо сигнал стрибає в хорошому діапазоні, цю знахідку варто перевірити. Якщо стрибає з кольорового в чорний, є привід засумніватися.

Справжній шукач скарбів

Знахідки з металошукачем Garrett ACE 250

Знайшли першу монету (дріт, горілчаний козирок або гільзу ВВВ)… Швидше за все в перший день ви нароете всякої нісенітниці. Все від того, що велику роль грає не ціна металошукача, а місце, куди ви приїхали шукати. Вибирайте перспективне місце і ви відчуєте що таке радість знахідок з металошукачем.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина