блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett AT PRO або Makro Racer. Порівняння

Запитай мене – що вибрати, Garrett AT PRO або Makro Racer? Відповідь проста, будь-який вибір буде правильний. Це два реальних монстра середнього класу, що відповідають своїй ціні (і з хорошим запасом). У металошукачі є все, що-б ви свої знахідки вибивали мішками, і раділи. Порівняння Garrett AT PRO і Makro Racer… Маючи обидва детектора у своєму арсеналі, особисто для мене в цьому порівнянні немає сенсу. Сподіваюся, в коментарях цей сенс з’явиться.

garrett-at-pro-ili-makro-racer-01

S-подібна стійка, класика ґрунтового пошуку… І це не банальні слова. Прямі штанги з виносними ручками вимагають хорошого балансу. Трохи не так – і металошукач починає розгойдуватися. S-подібна стійка включає в себе ручку, багато прощає. І різну вагу котушок, і довжину виносу підлокітника.

Зовні, ручка Makro Racer виглядає трохи краще – довший, з однієї частини покриття йде під блок, інший край зафіксований (щоб не трепался, і покриття не оберталося на штанзі).

garrett-at-pro-ili-makro-racer-02

Але на практиці цього все одно не помічаєш. Проста ручка Garrett AT PRO виконує своє призначення як треба.

garrett-at-pro-ili-makro-racer-02-1

На моєму Garrett AT PRO вже давно підлокітник не рідний. Я настільки звик до нього, що вже і не згадаю де валяється рідний. Металевий, 1:1 з оригіналом (зі старим підлокітником, без ребер жорсткості). Руку тримає нормально.

Підлокітник Makro Racer… Складно описати чому, але підлокітник Makro Racer мені подобається більше – зручний як для голої руки, так і в товстій куртці, руці в ньому комфортніше.

garrett-at-pro-ili-makro-racer-03

Підлокітник Makro Racer кріпиться на двох пластикових болтах – якщо на копі зламається болт котушки, один можна зняти і продовжити коп.

У конструкції Makro Racer є недоліки. На верхній штанзі, знизу підлокітника, розташований батарейний відсік з динаміком – йому обов’язково потрібно чохол. При викопуванні ями, відкладаючи металошукач в сторону – решітка динаміка лягати прямо на грунт.

garrett-at-pro-ili-makro-racer-04

Обидві стійки розбірні, складаються з трьох частин – верхня, середня, нижня. Є цангові затискачі. У Makro Racer затискачі з обмежувачем ходу. У Garrett AT PRO обмежувача немає, і крутити їх можна до самого кінця (коли вони тріснуть). Про це треба пам’ятати, особливо в холод. У своєму AT PRO цанги завжди закручую без зусилля.

garrett-at-pro-ili-makro-racer-05

Металошукачі комплектуються 11-ти дюймовими DD котушками. Makro Racer – 11×7 DD (RC29 DD). Garrett AT PRO – 8.5×11 PROformance DD. У поєднанні зі своїм детектором, обидві котушки працюють відмінно (це не просто слова, вони реально обидві добре відпрацьовують мети).

garrett-at-pro-ili-makro-racer-06

Котушка Makro Racer йде з захистом. Для котушки Garrett AT PRO захисту немає (її треба купувати окремо). Особисто я не вважаю відсутність захисту проблемою. Подивіться на цю котушку Garrett AT PRO – за 3 сезони вона жодного разу її не бачила, і працює (хоча я її особливо не берег).

garrett-at-pro-ili-makro-racer-07

Харчування Garrett AT PRO і Makro Racer – 4 батареї АА. Ніяких особливостей (на різних батареях) не помічено. Обидва металошукача працюють від акумуляторів.

garrett-at-pro-ili-makro-racer-07-01

При позірна різниці в управлінні, до обох металошукачів звикнути легко. Принцип один і той же… Вибрав програму, відбудував грунт, і ви вже в пошуку. Є сигнал, режим пинпоинт, монету в кишеню.

Варто відзначити, що екран в Makro Racer більше і читається краще (це плюс). Але кнопки розташовані так, що управляти їм (робити налаштування) однією рукою, можна тільки в правій руці (це мінус).

garrett-at-pro-ili-makro-racer-08

Можливості металошукачів… В теорії, Makro Racer безумовно крутіше Garrett AT PRO. Діапазони параметрів, звуковий відгук, індикація, пороговий тон, стеження за грунтом. Але всю крутість практика рівняє, і по суті це рівнозначні детектори.

Наведу приклад, в Makro Racer чутливість регулюється в діапазоні від 0 до 99, Garrett AT PRO цю ж налаштування дає в діапазоні 1-8. По-перше, ходити на максимальній чутливості c Makro Racer не вийде. З котушкою 11 дюймів, зазвичай чутливість вище 85-87 не піднімається. По-друге, щоб змінювати чутливість, доводиться кожен раз заходити в меню. По-третє, після виключення, налаштування чутливості в Makro Racer треба робити заново (на запам’ятовується).

Garrett AT PRO дозволяє накрутити чутливість на максимум, і майже завжди на ній стійко працює. І ця настройка проводиться на ходу, одним натисканням кнопки. До того ж, Garrett AT PRO після виключення запам’ятовує налаштування чутливості. Але найголовніше, під час пошуку з AT PRO, цієї налаштування вистачає.

Формально настройка чутливості Makro Racer тонше, на практиці зручніше налаштування Garrett AT PRO. І такі приклади є ще… У Makro Racer є функція стеження магнітної мінералізації – круглий індикатор на екрані, з зафарбованими сегментами. Більшість користувачів Makro Racer його не помічають, що є він, що ні. Три значення курсору игнорятся, тому що дивишся тільки на VDI і слухаєш звуковий відгук. Мультитональный відгук Makro Racer настільки мульти, що хочеться ходити тільки в 2-х або 3-х тонах.

Хоча з деякими дрібницями не посперечаєшся… Я реально звик до запуску режиму пинпоинт з курка, і вважаю що курок зручніше кнопки на панелі (є приклади, коли власники Garrett самостійно додають такий курок, і заводять на нього режим пинпоинт).

garrett-at-pro-ili-makro-racer-09

У Makro Racer є ліхтарик, вібро відгук, підсвітка екрану, регулювання гучності… Згоден, це все дрібниці. Але вони в Makro Racer є, а в Garrett AT PRO немає (а регулювання гучності AT PRO дійсно не вистачає).

garrett-at-pro-ili-makro-racer-10

Зате Garrett AT PRO не боїться води, з ним можна занурюватися під воду до 3 метрів… А Makro Racer хоч і боїться вологи, краще відпрацьовує солону воду… Garrett AT PRO на порядок стійкіше до фантомам… Makro Racer трохи глибше… На цих терезах можна гойдатися нескінченно ))

garrett-at-pro-ili-makro-racer-11

Це просто два нормальних детектора, і в будь-якому випадку вибір між ними буде правильний. Зробити їх краще, може тільки друга частота. Але це вже будуть інші металошукачі. Як називається новий Garrett, ще не знаємо. А ось наступний крок Makro Racer вже озвучений – Nokta Impact (виробник запустив слух, можливо Nokta Impact буде навіть 3-х частотним).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина