блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett AT PRO або Minelab X-Terra 305

Обидва металошукача для пошуку монет, те що треба (моя думка, хтось скаже що тільки CTX 3030 зможе зібрати врожай). І якщо не деякі мінуси Терри, я б сказав що мій АТ ПРО програє в первинному думці.

А мінуси. Пошукова котушка (дайте Терре котушку з комплектації 705! а краще дві), “не такий” VDI і ще я не можу керувати Террой тією ж рукою, в якій у мене металошукач. Мій фото звіт порівняння Garrett на PRO і Minelab X-Terra 305.

Порівняння Garrett на PRO і Minelab X-Terra 305

Порівняння

За великим практичного погляду і досвіду, однакові за своїми функціями детектори. Зараз я зі своїм Garrett на PRO, часто ходжу з Террами 305 і 705 на одному полі. Кількість знахідок швидше не відповідає класу приладу, а удачі пошуковика. Але можливості приладу теж не можна ігнорувати. Після товариша з Fisher F2, з його слабовидящей котушкою, не гріх і пройтися (і результати є).

Екран X-Terra 305 краще. Позначення більше, немає перевантаженості інформації на дисплеї (яка PRO на мене ніяк не бентежить, і все ж). До того ж блок в X-Terra легко знімний.

Блоки управління детекторами

До речі, обидва товариша по копу, що купили Terra 305 і Terra 705, не закріплювали гвинтом блок в ручці. Кажуть що поки блок тримається дуже щільно і без кріплення. А можливість швидко зняти блок, підвищує компактність у транспортуванні детектора. І збереження екрану на порядок вище (придавити екран в рюкзаку це справа проста).

Але на мій погляд, саме в блоці X-Terra і є перший мінус. Наводив приклад до X-Terra 705, у мене не виходить дотягуватися до всіх кнопок великим пальцем руки, у якій я тримаю детектор. Я б не зазначав цей момент, якщо б не отримав цю звичку з Garrett на PRO (і ACE 250 теж). І особливо це відноситься до кнопки швидкого включення/вимикання металошукача. Коли яма досить важка, є сенс вимкнути прилад і поберегти харчування. Ось як це виглядає на X-Terra 705 (блок і управління з 305-ої однакові) і на моєму Garrett на PRO.

У X-Terra я не можу дотягуватися пальцем до всіх кнопок. Особливо до влади!

Хтось може на X-Terra дотягнуться цією ж рукою до харчування? Треба або другою рукою (в якій лопата), або упирати котушкою в землю і клацати. В АТ ПРО це один рух пальця.

Однакові на перший погляд цанги затискачі фіксації штанги. Але власники готелю PRO спробували цанги X-Terra відразу зрозуміють, що у них все набагато гірше. Затискачі X-Terra дуже легкі в обігу (і надійні), є обмежувачі ходу і штанга входить в іншу дуже легко.

Цангові затискачі на штанзі

Однакові по формі, якості і зручності підлокітники. У X-Terra його можна “посувати” по штанзі, підігнати під довжину руки. У X-Terra на фото немає ременя фіксатора руки, насправді він у комплекті є. Просто в нашій компанії ними ніхто не користується. Якщо його застосовувати, при постійному відкладанні приладу в сторону (для викопування ями), він швидко набридає.

Підлокітники металошукача

Котушка

Котушки Garrett на PRO або Minelab X-Terra 305

Якщо порівнювати Garrett на PRO і Minelab X-Terra 305, один з великих плюсів я віддам на котушці PRO. Дуже мені подобається як вона працює (за винятком пинпоинта). У X-Terra 305 у звичайній комплектації йде 9-ти дюймова котушка. Хороша, але я упевнений у достатній глибині. У Терре немає, до того жея знаю що “вуха” цієї котушки треба поберегти.

Порівняння котушок

Але є і плюс для X-Terra, в комплекті котушка йде відразу з захистом. А це дуже корисна штука.

Захист на котушку в X-Terra 305

Подивіться на робочу поверхню моєї котушки Garrett на PRO, яку я використовую без захисту… Відразу стане цінність такого “подарунка” у штатній комплектації.

Моя котушка без захисту

Для X-Terra 305 дуже не вистачає котушки побільше! Ось хоча б штатної котушки X-Terra 705 (тієї, що продають в Україні, не знаю що йде наприклад в Росії). 10,5 ДД така котушка додає впевненості знахідку що ти не пропустиш. Тим більше я добре знаю, і кажу що вона не поступитися навіть FBS 11 DD з комплектації E-Trac і Explorer SE PRO.

Ось так виглядає котушка 10,5 DD на тлі рідної котушки X-Terra 305.

Порівняння котушок X-Terra 705 і 305

А ось так ця ж котушка виглядає на тлі моєї Гаррет… Погодьтеся, тут сумнівів немає 10,5 що ДД не поступимося моєю від ПРО.

Порівняння котушок X-Terra 705 і Гарретт на PRO

Тому і хотілося б, щоб на X-Terra 305 була ось така котушка… Але з нею можливо і ціна була зовсім не така, яка є.

X-Terra 305 все-так гарний

Як би я зараз не лаяв Minelab X-Terra 305 (я не лаяв, а писав що думаю насправді, я з дядьком Гарет не в частці), новий господар Терри 305 задоволений. Дуже навіть задоволений, а я ще додам що за знахідками мені не поступається.

Металошукачі Garrett на PRO і Minelab X-Terra 305 на копі

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина