блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett AT PRO або XP Deus порівняння

Я ще не зустрічав в реалі людини, який би коливався у виборі між цими приладами. Різниця не тільки в функціоналі і складності освоєння, головна відмінність в ідеології. Прошка таки американець – включив і пішов шукати, середні заявлені можливості. Француз XP Deus профі і конкурує з самими топовими металодетекторами.

Але поки Деус має штатну котушку 9 дюймів, штовхати його може хто завгодно. Порівняння металошукачів Garrett AT PRO і XP Deus в полі, фото звіт.

При дуже великій різниці в ціні (за ціну XP Deus можна купити пару детекторів Garrett AT PRO), виробнику XP ще треба намагатися довести, що Деус коштує своїх грошей і має купу переваг перед ніщебродамі з аськами іншими детекторами.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev01

Перше, що відчувається в Деусе, це вага. Вірніше навпаки, після Garrett AT PRO, вага Deus взагалі не відчувається. Я і розумію що це плюс, але спочатку до цього треба звикнути. В іншому, якщо ігнорувати зітхання фетишистів XP (є в нашій компанії такі), конструкції металошукачів зручності абсолютно однакові (виняток регулювання висоти, про це нижче). Особливо це розумієш проходив пару годин в рукавичках і куртці, межі махання між Прошкой і Деусом у мене не було.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev04

Особисто мене досить напряг блок Deus, і сама не розбірна конструкція. Якщо Деус в складеному стані (штанги зсуваються і залишається мінімальна висота), блок стирчить як “зуб”. У такому вигляді засовувати його в рюкзак, мені здалося необачно, мало чи як він там пригорнеться. Треба зняти блок… Кілька років тому, я вже ходив з Деусом, і пам’ятаю що треба докласти деяке зусилля (правильне). У цьому випадку він у мене вистрибнув з рук метра на півтора, добре що в полі трава.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev01b

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev03

Ще один плюс, який можуть оцінити пошуковці зі стажем – ні дроти від котушки. Не витрачається час при складанні металошукача На AT PRO треба обмотати навколо штанги, і бажано без вільних петель, плюс воткнутся в гніздо (при температурі близької до нуля, це ще трохи важче). Немає варіантів зачепитися гілкою за провід. І найзручніший для мене – швидке і вільне регулювання висоти металошукача.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev02

Плавне регулювання висоти це супер. У лісі, при достатніх заростях, робиш коротші. На відкритій місцевості можна і “висунути” котушку подалі (за рахунок більш широкої амплітуди помахів, збільшується швидкість пошуку). І поля різні бувають, якщо оранка глибока – краще зробити коротші.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev05

Але у своєму Garrett AT PRO цього блага я позбавлений. Можна зробити потрібну висоту, але “гратися” їй постійно немає. При кожній зміні висоти в АТ ПРО, кожен раз треба перемотувати котушки дріт. А це дуже швидко відбиває бажання.

У Деусе це секунда справи… Віджав затиск, зафіксував котушку ногою, виставив висоту, зафіксував. До речі, такі ж “зручності” є у Minelab Explorer SE PRO і E-Trac (головні конкуренти XP Deus)

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev06

Котушка

А ось і настали мої плюси )) Хтось сумнівається яка з цих 2-х котушок буде глибше? Так, Деус на рідній котушці 9″ значно стійкий до зовнішніх перешкод. Деус менше “стрибає” в оцінці знахідки. Точність ХР Деуса іноді дивує, там де я Гарете “скакав” від черняка до VDI 80, Деус спокійно каже “копни, і буде тобі щастя” (так і вийшло, окислена заліпуха з 3-х монет ранніх Рад). І все ж, я зі своєю котушкою більш впевнений що знахідку не пропущу.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev07

Коли настане час, і нова котушка XP 11 DD Deus стане штатної, ось тут і настануть карачуни Minelab Деус стане повноцінним-закінченим професіоналом. Швидше за все буде нова комплектація. XP Deus 11? Або XP Deus 28?

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev08

При бажанні, відчути себе монстром глибини, можна на котушці з комплектації XP Deus 3428. Але я скажу що штатної їй бути важко. На полі з добривами з’явилися глюки. При засміченості вести пошук важко. Варіант як друга котушка, це так (краще до 9-ти дюймової).

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev09

Але поки на XP Deus коштує 9 DD, я можу “штовхати” Деусы зі спокійною совістю ))

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev10

А де порівняння меню і налаштувань? Останнім часом, моєї фрази “знахідки приносять все металошукачі” вже не достатньо, доведеться розширити поняття…

Самі по собі Металошукачі не шукають знахідки! Це інструмент, який допомагає вам шукати. Властивості цього інструменту є Точність, Зручність і Надійність. XP Deus точніше і зручніше, ніж Garrett AT PRO. Наскільки? У кожного в мозку є своя шкала, та точного значення “для всіх” немає. Якщо Дима1989 з Аською викопав монету за 25 000$, чи означає це що Аська краще Деуса? До речі, на виручені гроші, Діма купив XP Deus. Сподіваюся “за порадами товаришів” (с) Діамантова рука )))

І ще на тему XP Deus. Фото звіт порівняно котушки для Deus. Що в коробці нового металошукача ХР Деус, стандартної комплектації.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина