блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett AT PRO та Garrett ACE 250 порівняння

Металошукач Garrett AT PRO, зараз у мене як основний детектор (Garrett ACE 250 запасний і гостьової). Та хоч в руках буває багато різних моделей, саме для цих двох приладів склалася чітка межа переходу. Дешевий Garrett ACE 250 і середній полупрофессионал Garrett AT PRO. Ціни на металошукачі мають достатній розрив, і навряд чи їх можна вважати конкурентами. Але є один загальний момент, Garrett ACE 250 та AT PRO часто вибирають свій перший металошукач.

У чому різниця на практиці копа, як це впливає на знахідки. Чи є сенс міняти металошукач Garrett ACE 250 на Garrett AT PRO.

Перший металошукач

Особисто я вважаю що краще, коли відбувається так… Купив Garrett ACE 250. Знайшов свої перші знахідки з металошукачем. Влився в коп, як хобі. Сформував свої принципи пошуку. Купив Garrett AT PRO і розширив свої можливості. Металошукач Garrett ACE 250 ідеальний детектор для Новачка і Старту в світ знахідок.

Дуже часто (і особливо в цьому році), в полі і на форумах бачу абсолютних Новачків в руках яких новенький Garrett AT PRO. Не протестую, і навіть є позитивні приклади (купив Прошку, знайшов свої перші монети і задоволений). Але Новачкові розібратися з Garrett AT PRO буде важче, особливо якщо він буде зі своїм детектором в полі “один на один”, без досвідченого Камрада.

Перехід на Garrett AT PRO

Перший металошукач Garrett AT PRO

Усі металошукачі приносять знахідки, і дешевий й дорогий. Питання стоїть тільки в тому, скільки “зайвих” ям ви будете рити і скільки знахідок ви пропустите в питанні “копати чи не копати?”. Теж саме відноситься і до парі Garrett AT PRO vs Garrett ACE 250.

Звикання

Звикнути до Garrett AT PRO (після АСІ 250) легко, але спочатку плутаєшся в кнопках. Щоб переключити маску, часто натискаєш “гойдалку” Iron Disc (відсікання сегмента чорних металів). Хочеш вимкнути (ACE 250 одноразове коротке натискання кнопки Живлення), а ти перемикаєшся в наступну маску пошуку. І до відгуку Garrett AT PRO треба звикнути. На практиці, пару днів копа і все стає на свої місця.

Знахідки

металошукачі Знахідки
Знахідки в більшій мірі залежать від місці, де ви копаєте. Можна з Minelab Explorer SE PRO проходить цілий день і нічого не знайти. А можна з Аською 250 набити кишеню монетами. І все ж різниця є…

Насамперед зросла глибина, з якої почали “вистрибувати” монети (я в основному ходжу по монетам, і волію знахідки по старовині). Ну це законно, котушка AT PRO значно більше ACE 250 і приріст глибини у Прошки “природний”.

На “око” глибина виросла так. На ACE 250, я розраховував монети на глибині трохи менше леза лопати Fiskars (польська саперка). То з AT PRO можна сміливо розраховувати на повний штик+. Ось приклад, в такій ямі з ACE 250 цю монету б пропустив (перевірив, сигнал на ACE 250 переривчастий і швидше за все б не став копати). А ось Garrett AT PRO взяв цю глибину впевнено.
Garrett AT PRO

Плюси переходу

Вирішили змінити ACE 250 на Garrett AT PRO? Не чекайте що пропадуть сигнали, які стрибають з чорного металу в кольоровий. Чарівності ні, є й такі сигнали на Прошке теж. Врахуйте що AT PRO трохи важче – не цікавився що пишуть в каталогах з приводу ваги цих детекторів, але рука втомлюється швидше. … Екран AT PRO як по мені мілкуватий. Правда у мене не дуже хороший зір і претензії в основному до графічної шкалою дискримінатора – в режимі пинпоинт, верхня кромка закриває екран “козирок”. Зате плюсів більше!

Плюс перший. Глибина пошуку зросла. Причому цей приріст працює не тільки в грунті. Ось ми були на полі, де пройшла глибока (і груба) оранка. Опустити котушку до землі неможливо, весь час проводка йде на висоті 15-20 сантиметрів. А саме це відстань і “з’їдає” глибину в грунті.

Плюс другий. Швидкість проводки котушки над грунтом може бути різна. Зробіть такий досвід, покладіть на грунт невелику монету і досить повільно проведіть над нею (висота 15 сантиметрів) котушкою ACE 250… Аська промовчить. Для того що б не пропустити мета, Аською треба махати бадьоро і не втрачати темп. З Garrett AT PRO такого не пройде, як завгодно водите – монету не пропустіть.

Плюс третій. Налаштування на грунт. Приємна функція, яка дозволяє зберігати глибину на полях де сипали добрива. З аською треба “глушити” чутливість, на Garrett AT PRO просто отстроится.

Є ще різні режими пошуку (Стандарт та ПРО), функція Iron Audio, підводний пошук і високу ступінь захисту від пилу. Але це ви зможете оцінити вже згодом, коли забудете свій попередній Garrett ACE 250.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина