блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Металошукач Garrett AT PRO як шукати

Прямо зараз у мене в багажнику два металошукача, Garrett AT PRO і Garrett ACE 250. Аська 250 прилад для товаришів, які не проти поїхати за місто, але свого металошукача немає. Детектор AT PRO основний. І хоча ціна Garrett AT PRO вміщує в себе майже три вартості ACE 250, за великим рахунком з ним розібратися також просто, як і з мега простий аською (спасибі дядька Гарет).

Припустимо ви тримаєте в руках металошукач Garrett AT PRO International, і ви виїхали на свій перший коп. Які перші налаштування треба вкрутити Прошке (народне ім’я AT PRO) і як почати пошук зі своїм новим металошукачем.

Збірка

Перед виїздом на коп з новим Garrett AT PRO. Дістаємо металошукач з коробки, і прикручуємо пошукову котушку до нижньої штанзі. Не забуваємо вставити гумові прокладки між вухами котушки і штангою. Вони не дають котушці “бовтатися” і одночасно забезпечують свободу у швидкій орієнтації котушки паралельно грунту. І всі, харчування Garrett вставляє відразу на заводі (Minelab не рулить, і “дико” економить на своїх покупців).

Беремо інструкцію, перші налаштування я все розповім, але раптом ви відразу захочете пограти налаштуваннями. Для першого виходу і тим більше, якщо це взагалі ваш перший металошукач, навушники (йдуть в комплекті) краще не брати, ну ви вирішуєте самі. лопату не забудьте, без неї шукати знахідки буде важко.

Збірка Garrett AT PRO в полі. У вас в руках штанга з блоком металошукача, і дві штанги (складена одна в іншу) з прикрученою пошукової котушкою. Починаємо спочатку з з’єднання штанг.

металошукачі Garrett AT PRO, виробник уперше застосував цангові затискачі. Корисна штука цангові затискачі, прибирає люфт між сполуками штанг. Так званий “перестук”, він зустрічається і в дешевому Garrett ACE 250 і в дорогому GTI 2500. Ні на що не впливає, по початку трохи напружує але потім звикаєш. А то що з’явилися затискачі, це добре! Навіть в найдешевших Fisher F2 вони є.

З’єднуємо штанги, одночасно затискаючи фіксатори вставляючи. При закручуванні цангових затискних сильно не старайтеся! Достатнє зусилля і затискачі тріснуть. Обертаємо дріт навколо штанги, намагаємося без петель. Вставляємо штекер в блок. Швидко вставити в гніздо не вийти, особливо з першого разу, штекер не простий. Але він водонепроникний і таким і повинен бути. Закручуємо фіксатор штекера. Ось ви і готові до першого копу зі своїм новим Garrett AT PRO!

Металошукач Garrett AT PRO

Garrett AT PRO Intrnation як шукати

Металошукач Garrett AT PRO, не дешевий, але і не найдорожчий детектор. Головні переваги вашого нового приладу, велика котушка DD, відбудова на грунт, широка графічна шкала дискримінатора металів, виведення числа Target ID (VDI) і ще можна з ним залізти у воду з головою. В іншому, звичайний металодетектор який може розрізняти різні метали.

Перше визначення

Перша налаштування Garrett AT PRO. Якщо це у вас перший металошукач, або, наприклад, ви перейшли з Garrett ACE 250 на AT PRO, вам треба спочатку звикнути і зрозуміти як працює AT PRO. Рекомендую зробити так:

  • Режим Стандарт (STD);
  • Iron Audio вимкнений;
  • Маска Монети (Coins);
  • Чутливість -2 поділу від максимум;

В режимі Стандарт, металошукач AT PRO трохи втратить в глибині, в грунті 1-2 сантиметри. Зате відгук на знахідку буде більш чіткий (уривчастий). В іншому режимі ПРО (PRO), сигнал більш “м’який”, і глибина трохи додасться. Але ці “переливи” відгуку треба розуміти, а це приходить тільки з невеликим досвідом. До того ж, в режимі ПРО краще ходити в навушниках.

Як шукати

Garrett AT PRO класичний грунтовий металошукач (хоча і можна з ним і попірнати), тому пошук ведеться за звичайними правилами. Махаем котушкою до сталого відгуку, при отриманні локалізуємо режимом пинпоинт.

З початку краще спробувати ходити в заводській масці монети, не вибиваючи окремі сегменти. Зовсім відсікти горілчані пробки не вийде. Краще спочатку покопати трохи більше, але потім приходить досвід і легко визначається, що копати, а що не варто.

Особливості

Є одна особливість Garrett AT PRO, яку треба враховувати… Харчування металошукача (батареї АА) вставляється в касету. Якщо при вставлених батареях цю касету упустити на досить тверду поверхню (наприклад підлогова плитка або асфальт), касета швидше за все трісне.

Вона недорога, коштує копійки і така ж як у металошукача Garrett GTI 2500. Але ця дрібниця може зіпсувати і коп і настрій.

По суті

Garrett AT PROмої відгуки та точа зору

У мене металошукач Garrett AT PRO вже більше року, і жодного разу не пошкодував що він у мене є. Дуже часто попадається в руки та інші металошукачі, з останніх Teknetics T2, Minelab X-Terra 505, і все AT PRO Internation віддаю перевагу більше.

Подобається мені в Прошке його достатня глибина, адекватність на знахідки і надійність. Екран середній і не зовсім комфортний. Складається і не збирається швидко (в порівнянні з тим же Garrett ACE 250). І все ж, якщо брати середні ціни, Garrett AT PRO один з кращих, рекомендую.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина