блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett Euro ACE або ACE 250 з двома котушками?

Що краще купити? Металошукач Garrett EuroACE або Garrett ACE 250 з двома котушками? Металошукач Garrett EuroACE, продається відразу, з однією з кращий пошукових котушок Гарет, АСЕ 8,5х11 ДД. Металодетектор ACE 250, з універсальною котушкою, середніх розмірів і середньої, в порівнянні з котушкою EuroACE, глибиною на знахідки).

Але! Є друга комплектація Garrett ACE 250, з котушкою збільшеної глибини та з ціною як і в EuroACE. Знову ж таки, різниця в ціні між Garrett ACE 250 та EuroACE, майже «вміщає» в себе окрему вартість додаткової пошукової котушки. І тут вже можна купити котушку, розміри якої значно перевищують АСЕ 8,5х11 (а відповідно і більше глибина виявлення знахідки). Плюси і мінуси вибору Garrett EuroACE і ACE 250 з двома котушками.

Металошукачі Garrett Euro ACE та Garrett ACE 250

Garrett Euro ACE та Garrett ACE 250 котушки

Варто відразу зазначити, що металошукачі Garrett ACE 250 і Garrett EuroACE, в полі це практично однакові детектори. Так, у Євро АСЕ «залізний» діапазон дискримінації трохи ширше, трохи вище пошукова частота (ACE 250 6,5 кГц, а EuroACE 8,25 кГц), трохи змінена (у порівнянні з ACE 250) програма дискримінації, на панелі глибина в сантиметрах (у ACE 250, у дюймах). Але якщо поставити однакові пошукові котушки на EuroACE і ACE 250, підійти до однієї мети в грунті, практичну різницю між цими двома металошукачами помітити дуже складно.

Але це на однакових котушках, якщо брати штатні з комплектації, глибина металошукача Garrett EuroACE буде більше. Наприклад, 3 копійки 1852 року у нас на тесті отримали відразу приріст у 5 сантиметрів. Розглянемо плюси і мінуси різних котушок для Garrett ACE, та варіанти комплектації за ціною металошукача.

Штатна котушка

Garrett Euro ACE та Garrett ACE 250 штатна котушка

Рідна котушка Garrett ACE 250, еліпс середніх розмірів (6,5 на 9 дюймів), тип котушки МОНО. Цю котушку виділяє її універсальність, з нею можна шукати і монети і ходити по війні. Відмінний пинпоинт на найменші цілі. У більшості місць, дозволяє накрутити ACE 250 на максимальну чутливість. Мінуси котушки, середня глибина в грунті. З рідної котушкою на Garrett ACE 250, можна розраховувати на монети в середній глибині до 30 сантиметрів (у грунті).

Котушка Garrett EuroACE, теж еліпс але з розмірами побільше (8,5 на 11 дюймів), тип котушки ДД. Нова, і мабуть одна з найкращих пошукових котушок Гарет. Випускається для інших металошукачів серії Garrett AT і Garrett GTI. Плюси цієї пошукової котушки, глибина виявлення вище середньої, висока швидкість обробки площ, компенсація впливу мінералізації і хороша чутливість на дрібні знахідки.

В розширеній комплектації Garrett ACE 250, йде друга котушка ACE 9?12. Досить великий еліпс, тип котушки МОНО. Якщо порівнювати глибину з штатної котушкою Garrett EuroACE (8,5х11), на монетах різниця не помітна, але на великих цілях є невеликий приріст (2-3 сантиметра). Плюси цієї котушки, хороша глибина, впевнений пошук на максимальній чутливості. Мінус, тип котушки МОНО. На морському пляжі з нею ходити важко, чутливість на металошукачі треба загрублять в половину.

Висновки

Ось і виходить, що можна купити Garrett Euro ACE, відразу з великою котушкою (але з однією). Або за ту ж вартість купити Garrett ACE 250, але з двома котушками, одна з яких універсальна, інша з великою глибиною (мінус, обидві котушки МОНО).

Яку котушку купити

А на різницю вартості Garrett EuroACE і Garrett ACE 250, можна докупити другу котушку. В магазині Кладер дуже великий вибір котушок, для металошукачів Garrett ACE. Є особлива пропозиція на комплект Garrett ACE 250 і котушка Mars Tiger (9,5?12,5 DD). І ціна краща, і дві котушки для вашої АСІ 250.

За мотивами опису с магазина Кладер Garrett ACE 250

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина