блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Garrett працює. 2 детектора подарував за байки

Якщо хтось пропустив тему… Garrett в 2014 році святкує славний ювілей “Дід Полтос”. З цієї нагоди роздає подарунки. Умови акції-конкурсу прості – розкажи дідусеві Гарет свою копательскую історію та отримай у подарунок новенький металошукач Garrett AT Gold. У лютому 2 детектора були подаровані, один для Америки, другий для всього світу.

Цікаво, що дідуся Гарет так вражає? Які історії можуть пробити його на сльозу і змусити розщедриться. Дивимося фото і читаємо.

Американська копательская історія

garrett-story-01

У вільному переказі копательская байка виглядає так… Знайомитеся! Молодий перець хлопчик 9 років, звати Джозеф. Папа Джозефа як істинний копач зібрався висуватимуться на 2 коп січня, і який хороший батько взяв з собою сина.

Місце копа пробили на прив’язаною піратської карті річці Колумбія у Вашингтоні. Папа жорсткий тип, він ходить з Аською 250. Я (синок розповідає) взяв у сусідів детектор Кощій іншого бренду, але цей прилад виявився простою палицею… Забрав у тата його Аську.

Пройшло 2 години, я ніяк не міг вкурить що співає ця Аська, довелося вести пошук в режимі Всі Метали. Тільки переключився і тут… Виліз якийсь черняк, як-би зі склом. Розбудив тата і показав – вона сказала “зачот сина” і ще щось.

Я відразу зрозумів, це кремінний замок зі старовинного пістолета реальних челов (Lewis and clark’s gun), але ще зрозумів що на цьому копарском хабаре можна навариться.

Молодець Джозеф, твоя знахідка гуд. Візьми у дідуся Гарет з полиці новий металошукач Garrett AT Gold. Ходи з ним, і розповідай далі що знахідки трапляються тільки з нашими детекторами.

Оригінал історії тут

Інтернаціональна байка

garrett-story-02

Друга копательская історія переможець, від норвежця Бжо (оригінальне ім’я Bj?rnar H). Ну тут просто класика… Купив собі Garrett AT PRO, перша знахідка була меч вікінгів, друга знахідка порадувала – Католицький Хрест 1300-1400 років. Хрест з натурального міксу золото-срібло-мідь. Думав виставити знахідку на Аукціоні Виолити, але забанили і обламався листуватися з модераторами.

Бжо реальний пошуковик, і дідусь Гарет порахував що для Бжо просто необхідно до його AT PRO, додати ще і AT Gold.

Оригінал історії тут.

Подарунки будуть ще!

garrett-at-gold-50-years

Дідусь Гарет божиться що в наступному місяці (березні), подарунки будуть пинпоинты знову металошукачі! Якщо у кого є своя байка копачів – умови акції конкурсу Garrett.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина