блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Глибина Golden Mask 5 + міф або пора міняти палицю копалку?

Виробник голосно заявив – новинка Golden Mask 5 Plus з котушкою 9 DD, порве інших на котушках 11 DD. Відео тести показав, як Маска глибше Makro Racer 2, навіть… в режимі Deep. Останнє зацікавило. Хіба таке можливо? Або болгари свої тести прикрасили?

Глибина Golden Mask 5 Plus міф чи правда? Тест

Тест проводився в грунті. Налаштування чутливості такі, як би я вибрав для даної точки копа. У всіх металошукачах дискримінація обрізана до рівня чорного заліза. Мета 5 копійок 193х роки (остання цифра не читалася, що перше копнув, на тому і перевіряв).

Minelab X-Terra 705

Штатна котушка Minelab X-Terra 705 – 10,5 DD/частота 7,5 кГц. Golden Mask 5 Plus на частоті 18 кГц брав монети з Minelab X-Terra 705 на однаковій глибині. На частоті 8 кГц, Golden Mask 5 Plus обігнав Minelab X-Terra 705 з приростом ~15%.

Garrett AT PRO

Штатна котушка Garrett AT PRO – 11 DD. На частоті 18 кГц, Golden Mask 5 Plus програв Garrett AT PRO ~15%. На частоті 8 кГц, обидва металошукачі показали однакову глибину.

Makro Racer 2

Штатна котушка Makro Racer 2 – 11 DD. Тест складніше, глибина Makro Racer 2 різниться, в залежності від обраної програми пошуку.

  • Програма 2 тони. Golden Mask 5 Plus на частоті 18 кГц – різниці в глибині немає. Частота 8 кГц, Golden Mask 5 Plus глибше на ~12%.
  • Програма 3 тони. Golden Mask 5 Plus на частоті 18 кГц – Makro Racer 2 глибше на ~6%. Частота 8 кГц, Golden Mask 5 Plus глибше на ~9%.
  • Програма Deep, найцікавіше… Golden Mask 5 Plus на частоті 18 кГц – Makro Racer 2 глибше на ~34%. Частота 8 кГц, Makro Racer 2 глибше на ~18%.

Нагадаю, Golden Mask 5 Plus виступав на котушці 9 DD, менше ніж у інших. Глибина дійсно велика, але сказати, що Golden Mask 5 Plus з 9 DD всіх рве – не можна. Особливо болгари перегнули в порівнянні з глибинним режимом Makro Racer 2. На виправдання кажуть, грунт важкий, і Гонщик не розганявся за чутливістю.

Глибина Golden Mask 5 Plus міф чи правда? Тест

Все про металошукачі Golden Mask 5 Plus зібрано тут (новини, тести, порівняння, відгуки), і на сторінці енциклопедії копальника (характеристики, параметри, вибірки, список котушок).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина