блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Gold Hunter AT (копія Garrett, ціна, огляд). Новинка 2017 +

З’явилася новинка 2017 – пинпоинтер Gold Hunter AT. На перший погляд, точна копія вже існуючого Garrett PRO-Pointer AT. Але тільки на перший, є варіанти в кольорі і за вартістю. Адже Вам такі подобаються, питання тільки в ціні. Правильно?

Gold Hunter AT (копія Garrett, + ціна). Новинка 2017

Новий китайський пинпоинтер Gold Hunter AT. Головна особливість новинки в тому, що пін дуже сильно схожий на Garrett PRO-Pointer AT. Знайдете 12 відмінностей?

Gold Hunter AT (копія Garrett, + ціна). Новинка 2017

Всі заявлені характеристики і параметри Gold Hunter AT збігаються з оригіналом. Включаючи, занурення під воду до 3 метрів. Плюс, пинпоинтер Gold Hunter AT доступний в зеленому корпусі (під колір трави).

Gold Hunter AT (копія Garrett, + ціна). Новинка 2017

Gold Hunter AT вже у продажу. На зараз (весна 2017) ціна $80. Як сказав мій колега – Чекайте! Скоро буде на всіх смітниках… Цікаво, на смітниках це як? У продавців торгує Китаєм? Або на смітниках у копачів в руках? А може просто на смітнику, типу дай бомжу іграшку?

Оновлена інформація. Додано

Все по китайському виробнику Gold Hunter – збирається тут. Деякі МД продавці називають пінпоінтери Gold Hunter цілком робочими. Нагадаю, пан Пориваєв хвалить.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина