блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Golden Mask 5+. Різниця глибини котушок 9 DD і 12 DD

Металошукач Golden Mask 5 + бачить глибше за інших, навіть якщо у конкурентів стоїть котушки більше. А що буде, якщо на Golden Mask 5+ поставити котушку ще більші? Половина копачів не знає правильну відповідь. Вони чекають збільшення глибини, а відбувається інше.

Більше котушка, більше вага. В даному випадку, мова йде про 100 грамах. І це не дрібниця. Швидко втомлюється рука без мотивуючих знахідок підведе. А будуть знахідки, прив’яжеш металошукач до руки, заправишся цукром, і хоч до самого ранку.

Більше котушка, не обов’язково більше глибина. Вона то звичайно виросте, але не так, як очікувалася. Непропорційно розміром. Принаймні в металошукачі Golden Mask 5+.

Котушки Golden Mask 9 DD і Golden Mask 12 dd. Відмінність в 3 дюйми. Приріст розміру 33%, а приріст глибини… за моїми практичних тестів склав всього 10-12%.

А навіщо тоді потрібна велика котушка? Половина копачів впевнена, велика котушка потрібна тільки для глибини. Помилятися.

Показовий приклад. У світі є небагато людей, хто пробував котушку Coiltek 40×20 Goldhunting у справі. Реально метровий розмір, ціна $500. Думаєте, котушка бачить до центру Землі? Як-би не так. Глибина виявлення відповідає 17-ти дюймовим котушкам, і навіть менше.

Велика котушка, це великий обсяг оброблюваного грунту. Простіше кажучи, за один помах ваша котушка покриє на 33% більше площі (на прикладі котушок 9 і 12 дюймів). І це моя тактика – поспішати зірвати всі поверхневі сигнали, швидше локалізувати коло знахідок, знайти альтернативні залягання в стороні.

Оновлена інформація. Додано

Інший тест глибини Golden Mask 5 Plus на котушках 9 DD і 12 DD. Хто не хоче дивитися, перемотайте обидва відео в кінець, і порівняйте показники. Ось такі вони, великі котушки павуки для GM 5+. Може на котушці винищувач, металошукач здатний пробити монету на 60 см в грунті?

Все по Golden Mask 5 Plus зібрано тут (різні тести глибини, тест на поділ, порівняння з іншими, перші відгуки і думка). Плюс, По Golden Mask 5+ на сторінках енциклопедії копача є додаткова інформація-параметри, характеристики, список котушок.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина