блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Golden Mask Thracian проти Garrett ACE. Порівняння

Зарийте золоте кільце в грунті, на глибину від 20 сантиметрів. Перевірте спочатку Garrett ACE, а потім Golden Mask Thracian. Далі можна не продовжувати… І справа зовсім не в глибині. Який відгук ви отримаєте, впевнено кольоровий або невпевнено чорний?

конструкція

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-01

Обидва металошукачі на розбірній S-подібній штанзі. Нижня з кріпленням для котушки, середня для регулювання висоти детектора, верхня з блоком управління. По зручності, Golden Mask Thracian і Garrett ACE – однакові.

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-02

В Golden Mask Thracian трохи краще баланс. Батарейний відсік працює як противагу великій котушці. Але Garrett ACE трохи легше (з рідною котушкою), і теж не перевантажує під час пошуку, руку.

Мені не подобається проста ручка – поролонова рукоять прямо на штанзі. Згодом, покриття втрачає нерухомість і починає обертатися на штанзі. З моїм Garrett ACE це вже сталося. Не думаю, що рукоять Golden Mask Thracian особлива. Напевно, її чекає теж саме. Дрібниця, яка ніяк не впливає на знахідки. Але з таких дрібниць складається комфорт пошуку.

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-03

У металошукачі Golden Mask Thracian металевий підлокітник. І це плюс. Те, що в моєму Garrett ACE залишився цілим підлокітник – непорозуміння. Він давно повинен був зламатися. Або в рюкзаку, або з великою котушкою, випадково настав, стукнув, пластиковий підлокітник все одно колись зламається.

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-05

Металевий підлокітник може кородувати (для цього треба постаратися). Важить трохи більше (відмінність з пластиковим, починається від 100 грам і більше). Але металевий підлокітник в рази надійніше пластикового.

Котушка

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-06-0

Ви купуєте металошукач в зборі, в тому числі з пошуковою котушкою. Середня моно котушка, як наприклад в моєму Garrett ACE 250-це дійсно універсальна котушка. Але з часом вам захочеться більше (обов’язково захочеться). З більшою глибиною, тип DD. Докуповувати окремо другу котушку, це завжди дорожче, ніж купувати металошукач відразу з великою котушкою.

У варіанті порівняння Golden Mask Thracian проти Garrett ACE 250-ясно все відразу. Котушка 9,5 дюймів Моно і 12 дюймів DD.

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-06

У мене велика практика з Garrett ACE. Спробувавши раз 11-13 дюймів DD котушки на Garrett ACE, більше ніколи не захочеться застосовувати штатну котушку. Адже ви не хочете думати, що за вами залишаються знахідки? А вони будуть по будь-якому залишатися, як з маленькою котушкою, так і з великою. Ви ходите з Garrett ACE, в цьому і вся проблема.

Дискримінація

Хочете забути про Garrett ACE раз і назавжди? Візьміть золоте кільце, дрібну срібну монету, старі персні. Закрийте ці цілі на максимальній глибині (доступній вашій котушці), і перевірте відгук. І все… Ви вільні, і більше ніколи не будете ходити з Garrett ACE.

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-07

Golden Mask Thracian ці знахідки бачить у відмінному кольоровому відгуку, на будь-якій глибині. Без варіантів, висока частота (у мене Golden Mask Thracian 18 кГц) в пошуку дрібних знахідок – реальний плюс.

Golden Mask Thracian не чарівник – іржаве коване залізо отримає змішаний відгук (чорний + кольоровий). Але металошукач на максимальній глибині визначить знахідки з кольорового металу позитивним відгуком, і не скине їх в чорне залізо. В цьому і є головна відмінність Golden Mask Thracian від Garrett ACE.

екран проти звуку

Немає екрану? А що ви хотіли побачити на екрані металошукача? Стрибаючий сегмент на графічній шкалі дискримінації?

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-08

Копали на місцях, з реальними історичними знахідками? Навіть якщо ви використовуєте дискримінацію (деякі копають всі метали), принцип простий – копай будь кольоровий відгук. І тут вже екран не потрібен. На перше місце виходять дискримінація і звуковий відгук.

Хороший звуковий відгук про знахідку скаже все. Копати чи не копати, на якій глибині, розмір знахідки – Golden Mask Thracian відмінно справляється без екрану.

В Golden Mask Thracian немає режиму пинпоинт, а в Garrett ACE є… Свій перший досвід пошуку без режиму пинпоинт, я отримав на Makro CF77 з котушкою 18 дюймів. І звикнути до цього легко.

Я якось вів пошук з Golden Mask Thracian на польовій дорозі. Грунт був настільки твердий, що крім мене ніхто не захотів навіть перевіряти це місце. Ями доводилося бити киркою, знахідки – монети, хрестики, персні. Знахідки невеликі, і ями виходили точкові. Будь-яка помилка у визначенні місця ями, призведе до втрати часу, доведеться бити нову яму. А ями були дуже важкі. І я чудово справлявся без режиму пінпоінт.

після копа

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-09

Існує два типи металошукачів. Одні опускаються до рівня копача. І таким є Garrett ACE (все сімейство). Інші, підтягують копача до свого рівня. І як на мене, Golden Mask Thracian саме такий.

У будь-якому випадку, перевіривши обидва металошукача реагують на золото, дрібне срібло, і древню металопластикові – після Golden Mask Thracian, бажання ходити з Garrett ACE відпадає назавжди. До речі, такі ж моменти присутні і з моїми Garrett AT PRO, і з Minelab X-Terra 705. Про це я ще напишу.

sravnenie-golden-mask-thracian-i-garrett-ace-10

Ось такий він, металошукач Golden Mask Thracian. Всім вдалого копа! Все про Golden Mask Thracian збирається тут. Плюс, на сторінці енциклопедії Копача є додаткова інформація.

Оновлена інформація. Додано

Як Golden Mask Thracian ділить поруч лежать знахідки

Такий же тест проходить (вірніше, не проходить) Garrett ACE 250

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина