блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Головні вороги пошуку з металошукачем

Головні вороги копа я з металошукачем: дріт, фольга, горілчаний козирок і мідний поясок з гарматного снаряда. Без них нікуди, зустрічаються практично скрізь.

Дріт і фольгу частково можна відсікати дискримінатором, приблизно в половині випадків. А ось горілчані козирки і снарядні пояски копаю все. І проблема не в тому, що металошукач їх не може відсікти, ще й як може, навіть простий Garrett ACE 250 впоратися легко. Але якщо їх виключити з ймовірних знахідок, ви пропустите вельми позитивні цілі. І навіть дуже, конкретний приклад.

Головні вороги пошуку з металошукачем

З мідним пояском зрозуміло, невелика мета з міді і якщо її викинути з позитивних сигналів, царські мідяки будуть пропущені. Боротися з ними шкідливо, краще збирати в окрему кишеню (раптом ви повернетеся на це місце з великою котушкою і копати їх по другому разу буде неприємно).

Горілчаний козирок

Новачки найбільше скаржаться саме на цей тип металевого сміття. “Це скільки треба було горілки пити!”, “Накопав тільки горілчаних пробок і жодної монети…” і т.д. Причому цей тип ворога Пошуковика з металошукачем зустрічається скрізь, у полі, в лісі, на пляжі. Дзвенить така пробка дуже бадьоро! Але якщо розібратися, то горілчана пробка невелика кольорова мета і для металошукача це відмінний привід потурбувати вас.

І горілчані пробки я копаю все, навіть не намагаюся з ними боротися. Наведу приклад зі свого копа на цьому тижні. Пробка дзвенить у кольоровому діапазоні. Значення VDI (Garrett AT PRO, з яким зараз ходжу) на різні пробки від 50 до 75.

срібна монета, 5 копійок 1890 року

А ось малюк срібна монета, 5 копійок 1890 року. В чистому вигляді, по повітрю її VDI значення 85. А ось у ґрунті, на глибині приблизно 15 сантиметрів, металошукач давав значення 65. При такому значенні можна подумати, горілчана пробка, німецька куля, деякі монети рад і взагалі все що завгодно. Для мене це сигнал з будь-якого копаемый, і досить часто приносить хороший результат.

Чому по повітрю значення VDI має 85, а в грунті 65? Тут поєднання двох факторів, грунт спотворює картину провідності і маленький розмір цілі. Грунт може спотворювати як в одну, так і в іншу сторону. Причому похибка (її різниця від реального значення) залежить від розміру площі мети. Якщо це буде такий “пелюстка”, як ці 5 копійок то VDI буде занижуватися. Якщо це буде мета великого розміру, в будь-якому складі її VDI трохи вище. На тому ж копе, гільза ВЯ-23 43-го року (авіаційна гармата) бриніла з VDI 90.

Інший металевий сміття

Як я говорив вище, в половині випадків дріт і фольгу можна відсікти. Але з цією категорією ворогів головне не перестаратися. Якщо сильно “порізати” цей діапазон, є велика ймовірність відсікти радянські дрібні монети (1, 2, 3 і 5 копійок).

З консервними банками теж боротися важко. По перше це не чисте залізо, а який-небудь склад (вже додає кольору). По-друге, якщо банку стара, то напевно окислена, що теж “зрушує” мета в діапазон кольорових знахідок. Якщо виключати сегменти, в яких ви бачите таку банку, ви ризикуєте пропустити цінну знахідку. Деякі старі банки мають відгук з значенням VDI і 85!

Пробки від медичних бульбашок. На поле і луках, досить часто вилазять такі пробки з фольги. І весь час задавався питанням “звідки стільки таких пробок?”. Все просто, раніше корів часто прищеплювали прямо на пасовищі, ну а бульбашки і пробки кидали собі під ноги.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина