блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Головний секрет Minelab Equinox 800. Реальні поради vfp7

Хочете з Minelab Equinox збирати знахідки без головного болю, убитих в порожню годин експериментів? Власник 800-го vfp7 зробив це за вас, і знайшов головний секрет металошукача Minelab Equinox. Копайте з задоволенням і велике спасибі vfp7!

Головний секрет Minelab Equinox 800. Реальні поради vfp7

Дам підказку власникам Ноксів, як зрозуміти яку підпрограму використовувати. У Ноксі програми діляться на дві підпрограми, з індексами 1 і 2. Наприклад, Парк 1, Парк 2, або Поле 1 Поле 2. Самі програми вибираються в залежності від очікуваного результату і умов.

• Якщо потрібна максимальна результативність, або сигнали дуже рідкісні, і при цьому готові копати більше шмурдяка в рахунок підвищення ККД, — то вибирайте програму «Поле».

• Якщо ж копаєте на середній або щільною смітнику, або грунт дуже важкий, або вже немає сил для зайвих ямок, — то використовуйте режим «Парк».

Підпрограми вибираються на підставі очікуваних дрібних цілей: якщо очікується маленька дрібничка, — то підпрограма 2, інакше вибирайте 1.

Але підпрограма «2» не завжди буде працездатна. Що б перевірити цей момент, треба активувати режим пинпоинтера тримаючи котушку над грунтом на висоті під півметра і потім опустити котушку до грунту.
Якщо при цьому (в режимі пинпоинтера при підпрограмі «2») Нокс буде безперервно верещати в будь-якому місці при переміщенні котушки, тобто реагувати на грунт, це означає що підпрограма «2» не придатна для пошуку при поточних умовах і потрібно вибрати підпрограму «1». От і все, як бачимо з вибором програм і підпрограм все досить легко і зрозуміло.

Примітка: навіть підпрограми «1» дуже чутливі до дрібниць, — наприклад у «Парк 1» піднімав обрізки в’язального дроту довжиною під 3 мм … як же їх важко потім виділити при викопуванні…

Оновлена інформація. Додано

ps: вчора вирішив спробувати під вечір, коли вже не було сил на суперечливі сигнали, вирізати сектор «15» у дискриме на вибитою раніше середньої смітнику — вийшло навіть дуже добре, за майже абсолютного мовчання детектора стало зрозуміло що це поле вибито практично під чисту… Вирізавши сектор ” 15 ” в Ноксі, прибрав з обробки оксиди заліза, що усунуло більшу частину помилкових спірних сигналів.

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина