блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Готові прив’язані старі карти

У пошуку з металошукачем, старі карти перше джерело точки копа. І ще не знайшов кращого сервісу ніж ЦЕСТО, де є старі карти відразу з прив’язками… Вірніше якісь альтернативи є, але по корисності і зручності поки без варіантів. Тим більше з новими введеннями!

ЦЕСТО дає завантажити відразу готові прив’язані карти в форматі .ozf2! Нічого не треба конвертувати, відразу запихаємо в Ozi Explorer або Androzic, і все відразу працює. Це супер!

Врахували специфіку проблеми Androzic і проекції Bonne, є окрема версія для Андрозик. Зробили навіть QR-код, для прямого скачування старих карт відразу на мобільні пристрої. Сподіваюся у цього сервісу є сили для продовження! Якщо його не буде, копачі сильно засмутяться ))

old-maps-download

Качаємо карти тут. Якщо є можливість всіляко їх дякуємо і бажаємо щоб у них вистачило грошей сил продовжувати постачати нас старими картами. Для прикладу випадково вибрав лист трехверстовки… А адже саме з Чернігівської області нещодавно здивував Копач своїм скарбом п’яточок з трьох глечиків… І хутори на аркуші відразу є. Який з них? ))))

Оновлена інформація. Додано

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина