блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Гроші, алкоголь, секс. 3 факти з життя білого археолога +

Зустрічаються в полі вчений археолог і вчений біолог… Мало хто знає, але білі археологи такі ж, як податківці або пожежники. А суми можуть бути навіть побільше. Про закон про охорону археологічної спадщини, чули? Цим законом можна зупинити будь-яке будівництво. Хоч будинок, а хоч і завод… У 2002 році на розкопках кургану загинув археолог Привалов. Дивне прізвище для вченого копача? Привалов випив і пішов на курган покопати для душі, без свідків… Дружина старіє, коханка старіє, а студентки 3 курсу як були молоді, так і залишаються. (с) Професор кафедри археології університету N. Просто приїжджайте в польовий табір на День Археолога. Вони (вчені білі археологи) гудуть на копі під стриптиз!

корупція

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-1

Будь-яке будівництво або обробіток землі вимагає дозволу від офіційних археологів. Будівництво, затоплення земель, меліорація, і багато іншого (список значний). У багатьох країнах існує якийсь закон про охорону археологічної спадщини. Він може бути настільки потужних, що прості люди спочатку сміються, потім плачуть.

наприклад, ось вже більше 50 років в Єрусалимі готуються провести підземний транспорт. Саме що готуються. Знімуть метр грунту, а там знахідки. Вчені, журналісти, чергові історичні сенсації. Знову знімуть, і все по новій. В Ізраїлі за законом, нормально тунель не вирубаєш. Страждають звичайно прості люди.

А як у нас? Ще гірше. У будь-кого, хто просить дозвіл на землю, відразу будуть витребувані гроші на археологічну експедицію. І не дай бог знайдуть там хоч один черепок. Розкопки триватимуть мінімум на роки (сезони), і будуть вони вестися за рахунок прохача земель. А якщо раптом виявлять кістки, так можуть і заборонити.

Як думаєте, археологи хабара беруть? Як можна. Адже це вчені, фахівці, і просто хороші люди. Навіть якщо хабарів не беруть, отриманий бюджет все одно доведеться пиляти. Бюрократ знову в справі! Буває і так, гроші прийшли в цьому році, експедицію зібрали в наступному. Виправдання? Грошей на експедицію не було. Виходячи з практики наукової археології, між оплатою і самої експедицією мінімум 6-7 місяців, максимум ніколи (гроші взяли, експедиція не поїхала, ну ви зрозуміли… не було грошей на похід).

Розпис витрат на експедицію не підготовленої людини може поставити в глухий кут. Наприклад, стаття витрат – Прибиральниця. Звичайна тема низових керівників, вписувати копачів за гроші, а лопатою махають студенти за залік. Вишенька на торт, студенти лопати і кирки приносять свої. Ну а чого ви хотіли, це ж білі археологи, вчена кістка, на копі закушують тільки сервелатом.

алкоголізм на копі

kopal-ne-pervyj-dolgo-gluboko-nashel-zoloto-01

В 2002 році при розкопках кургану загинув донецький археолог Привалов. Дивне прізвище для копача, ви не знаходите? Привалов випив і пішов на курган копати. Але справа в тому, що розкопки офіційно закінчилися, і в цей час приїхав трактор і згріб грунт назад у яму. Білого археолога Привалова привалило грунтом, який він сам же копав. Знайшов свою смерть у чужій могилі. До речі, цю історію часто розповідають на вечірніх польових посиденьках вчених, перед багаттям і з горілкою. Поминають, зітхають.

Звичайний коп білих археологів починається о 10: 00, о 12: 00 обід на годинку, і далі до 18: 00. Ранок білого археолога починається з жосткого будуна. Ви не подумаєте, що бухають тільки археологи. Всі вчені на поході “синячать як німі”. Це ви ще не бачили. як на поході стоять вчені біологи або зоологи.

І в таких експедиціях є все… П’яні гонки на машинах по нічному степу, відлучка в сусіднє село за пляшкою, купуватися при Місяці. Загалом все як у людей.

Секс на копі

коли-naxodka-polnaya-dich-neobychnye-naxodki-01

Дружина старіє, коханка старіє, а студентки 3 курсу як були молоді, так і залишаються. (с) Професор кафедри археології університету N.

Їде Ілля Муромець в дальній похід. До вечора дивиться хата, вирішив заночувати. Заходить, а там Баба-Яга. Бабка, нагодуй, напої, і спати уклади! Всі ви так, спочатку нагодуй-напої, а потім дай в жопу. Бабки, побійся бога. Ну яка може бути жопа? Я ледве на ногах стою, весь день скакав, завтра відповідальний бій. Змилуйся бабуся… Сидить Ілля Муромець після обіду, колупається в зубі, і ліниво говорить – Так що ти там бабка, щодо дупи говорила?

Природа далеко від дружин, вечір, багаття, горілка, третьокурсниці… Ну який вчений вистоїть? А ніхто і не збирався вистоювати. Домагання вченого на копі, це частина самого копа. Для деяких частина важлива, може бути навіть краща. Хто саме за цим на курган (чужу могилу) і приїхав.

Хочете побачити справжню оргію вчених? Просто приїжджайте в табір в День Археолога. Сука, вони (вчені археологи) навіть зі стриптизом в поле розважаються!

Ще одна вишенька на торт для вченого археолога. Всі ви бачили репортажі по ТБ, де показують як на копі пензликами змітають пил шар за шаром. Не вірте цій мурі. Ну які нахер пензлика з похміла. Тут би до кущиків доповзти, передрімати до обіду.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина