блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Гучне оновлення Garrett AT MAX (конкуренти в шоці це правда)

Виробник Garrett навчився через свої металошукачі підключатися до мізків копачів. Garrett реально читає думки! Іншого пояснення цій події немає. Як? Як вони змогли вгадати, що копачам потрібно було саме ЦЕ? Воістину, це найгучніше оновлення в світі металошукачів!

Гучне оновлення Garrett AT MAX (конкуренти в шоці)

Знаєте байку про шоу лютих ослів? Так це продовження. Пані та панове, ви присутні при історичній події в світі металошукачів. Вперше на Арені металошукач Garrett, в якому є вбудована… барабанний дріб, клоуни в нестямі бігають по колу, глядачі обнялися і з жахом дивляться на конферансьє, очікування ось-ось розірве світ.

У металошукачі Garrett AT MAX з’явилася вбудована регулювання гучності. Тепер будь копач без навушників, з легкістю знизити рівень гучності свого Garrett AT MAX. І хай тільки хтось спробує сказати, що новий Garrett AT MAX схожий на старий Garrett AT PRO. Відразу заганяти таких знавців під лавку. Ви що сліпі? Тут же є регулювання гучності!

Гучне оновлення Garrett AT MAX (конкуренти в шоці)

за заголовками світових МД газет, ця новина просто шокувала світ Копачів і МД виробників. Акції конкурентів впали наполовину, а багато з них готуються на своєму виробництві до масових звільнень. А що ви хотіли? Garrett компанія серйозна. Тим більше тепер, коли вона навчилася зчитувати думки Копачів.

Все про новий металошукачі Garrett AT MAX збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки), і на сторінках енциклопедії копальника (параметри, характеристики, список котушок).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина