блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Ікона квадрифолій в емалях $ 15117. Дорогі знахідки

Хочете потренувати м’язи дволикого ануса? Чергова знахідка року… Прав був сторонній копач, у вас що не тиждень, так знахідка року. Але тут все по серйозному. Експерти стверджують, артефакт національного рівня. Домонгольська ікона квадрифолій в емалях, 12 століття. Подивіться ці фото.

Ікона квадрифолий в емалях. Копанный джекпот ($15117)

Ікона хрест з ликом квадрифолійної форми. Матеріал артефакту – олов’яниста бронза. Прикраса – перегородчасті емалі. Знаєте, що з такими знахідками треба робити в першу чергу?

Ікона квадрифолий в емалях. Копанный джекпот ($15117)

0. Не чистити. 1. Визначити вік. Домонгол або постмонгол. 2. А якщо домонгол, є ймовірність того, що артефакт виготовлений місцевими майстрами. Варіантів два, ікона привізна (Візантійська) або місцева.

Ікона квадрифолий в емалях. Копанный джекпот ($15117)

Не чистити, це в прямому сенсі цього слова. Рекомендують навіть не мити. Наприклад, спроба прочистити вушко може привести до вивалюють внутрішньої вушної намистини. Дана знахідка визначена 12 століттям (домонгол) і виготовлена в Київській Русі.

Ікона квадрифолий в емалях. Копанный джекпот ($15117)

що таке квадрифолій (хрест квадрифолій, ікона квадрифолій, квадрифолійна форма). З латинської мови слово quadrifolium перекладається як чотирилисник. Будь-яка композиція повторює дану форму, класифікується квадрифолій. Наприклад, хрест вписаний в квадрат, або хрест накладений на чотири з’єднаних півколо.

Знахідка ікона квадрифолій в емалях продана 16.04.2017 на аукціоні Віоліті. Початкова ціна $10200, 25 ставок і остаточна ціна $15117… Артефакт національного рівня, говорите? Більше знахідок з металошукачем тут. Дивимося, заряджаємося силами, котимо на свій коп.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина