блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Інша котушка Minelab Go-Find 40. Фото і відео

Купив за свої гроші Minelab Go-Find 40, з бажанням поставити на нього іншу котушку. Перші результати експерименту. Я і розумію, цього металошукачу нічого не допоможе, але бажання спробувати виявилося більше жаби. У мене перший у світі Go-Find, котушка якого не рідна… Взявши в руки, здивував вага детектора. Він майже не змінився! Дивимося фото відео огляд і тест, металошукач Mibelab Go-Find 40 з 13-ти дюймової DD котушкою. Що з дискримінацією, як працює пинпоинт.

Виробник у своїй новинці реалізував давешнюю задумку Garrett – зробив котушку не отсоединяемую… Одна котушка, на все життя металошукача. Наскільки це погано, покаже час. Змінні котушки – реально нові можливості детектора. І якщо трапиться ремонт? Якщо котушка не змінюється – це погано.

other-coil-for-minelab-go-find-00

На мою замовлення, виробник MarsMD додав в цей Minelab Go-Find 40 роз’єм, за допомогою якого я можу змінювати котушки. Як розбирався мій Minelab Go-Find 40 і що всередині, фото звіт тут.

Перша котушка (навряд чи будуть інші) до мого Go-Find – 13-ти дюймовий Mars Tiger. Крім розміру, відмінність від рідної, ще й у типі котушки – рідна була Mono, а нова DD.

other-coil-for-minelab-go-find-01

Досі не можу зрозуміти – Навіщо Minelab замутив квадратну котушку? Походивши з цими детекторами (в мене ще і Go-Find 20 є), практичного сенсу я не побачив… Зате їх 10 дюймів по діагоналі, ніяк не вгадуються. Можна повірити, що у заявлених характеристиках цих котушок, різниця всього 3 дюйма?

other-coil-for-minelab-go-find-02

Рідна котушка, Minelab 10 Monoloop (Go-Find). Вага її не зовсім коректний, адже тепер ця котушка з роз’ємом (а була наглухо припаяна прямо на плату, в блоці управління).

other-coil-for-minelab-go-find-03

Котушка Mars Tiger, трохи важче. Але цю різницю у вазі котушок, рука не відчуває. Взяв у руки Go-Find з Tiger, і здивувався який він реально легкий.

other-coil-for-minelab-go-find-04

Для зміни котушки, треба зняти короб штанги (Go-Find 40 білий), під ним у мене закручені роз’єм. Провід другої котушки теж пружинний. Все повторює початковий конструктив, і залишилося на своїх місцях.

other-coil-for-minelab-go-find-05

Маючи велику котушку DD, не бачу сенсу носити за собою рідну. Я знаю котушки Tiger добре, з достатньою практикою. В якості універсальної котушки для різних знахідок, варіант 100% робочий.

other-coil-for-minelab-go-find-06

І що я отримав, крім красивого детектора? Дискримінація і пинпоинт залишилися на місці. Залізний цвях бачиться першим сегментом. Мідь і срібло – кольоровими. Надбавка у глибині (заради неї все і затівалося) склала більше 35%.

other-coil-for-minelab-go-find-07

Для прикладу, 5 копійок СРСР на рідній котушці у мене по повітрю брався близько 25 сантиметрів. З котушкою Tiger, п’ятачок впевнено переступає за 30 сантиметрів (ще й з запасом).

other-coil-for-minelab-go-find-08

Дивимося відео, тест дискримінації і режиму пинпоинт Minelab Go-Find 40 з котушкою Mars Tiger.

Шкода, не зняв шматок відео, де ми тестували рідну моно котушку Minelab Go-Find 40, і DD, на ланцюжку. Нічого, наступного разу буде. Реальна демонстрація різниці Mono і DD котушки. Подивитися усі записи, пов’язані з моїми тестами Minelab Go-Find – тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина