блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Карти генштабу. Визначаємо номер аркуша

Розповідаючи про старих картах, я не згадую про військових картах генерального штабу. Але на копі без них нікуди. Карти генштабу це моя основна навігація в лісі і полі. З їх точністю прив’язки і деталізацією не може конкурувати жодна інша карта… Супутникова ближче, але все одно генштаб не замінить.

Кожен лист має свою нумерацію-позначення. Плюс карти бувають різного масштабу (що теж закладено в номері листа). Не намагаюся запам’ятати ці номери, є сервіс де будь аркуш карти визначається за секунди.

Типова проблема, на вирішення якої я сильно економлю час – є пропозиція завантажити (або купити, кому і як це треба певний набір аркушів карт Генштабу. Як швидко дізнатися номери цікавить вас району копа?

Заходжу на Map Detect і дивлюся… На обраному квадраті показується весь список відомих карт, з номенклатурним позначенням аркушів різного масштабу.

genshtab-list-num

Сервіс простий, і в якій мірі не унікальний (номер аркуша можна знайти і в ручну). Але в потрібний момент, щоб не витрачати час – саме воно.

до Речі, перебираючи різні райони весь час ріже око існування 250-ти метровок генштабу. Мега жир! Пробував 500 метрівки, і дивувався, як ми з ним вийшли на лісову криницю (був позначений на карті). А що ж тоді буде на масштабі 1:25000 ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина