блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Карти трехверстовки в кольорі. Плюс накладення

Є у буржуїв вираз “amazing pictures”, коли вперше побачив трехверстовки в кольорі, враження – Дивовижні картинки! Зрозуміти цю розмальовку зможе тільки той, хто роками дивився на старі карти як дальтонік, і тут такий вигляд ))

Особлива гілка картографічного сервісу ЭТОМЕСТО (і основного постачальника карт для копачів), в якій 3-х верстовки кольорові і плюс на ці карти наклали додатковий шар сучасної реалії. Дивимося приклади, качаємо і бажаємо для творців побільше сил.

3-verstovka-color-01

Я сам кілька разів намагався накласти на сучасну карту стару… Окремі невеликі квадрати “натягаються”, але зробити накладення цілого аркуша (наприклад ту ж трехверстовку на генштаб), і при цьому зберегти точність – у мене нормально не виходило. А тут раз! І ціла купа листів вже суміщених.

3-verstovka-color-02

Якщо хто пробував скласти 2 карти разом, знає що домогтися “читаності” досить складно. Регулювати прозорість одного або іншого шару, щоб вони не забивали один одного можна довго. У цьому варіанті все в кращому вигляді. Верхня сучасна карта ніяк не псує базову 3-х верстовку.

3-verstovka-color-03

У вільному доступі кольорові трехверстовки поки доступні без прив’язки (пропонують звертатися на електронну пошту). Але якщо є якийсь досвід у прив’язці, і є в наявності базова прив’язка того ж листа, перевірити точність нескладно… Перша точка збіглася, по краях у мене вийшло деяке неспівпадіння у 20-30 метрів. Але це напевно мої криві руки, по ідеї аркуші карт то однакові.

3-verstovka-color-04

Де завантажити трехверстовки в кольорі? Супер сервіс ЭТОМЕСТО, рекомендую. Не знаю для кого він робився, але для копачів знайти стару карту і покрутити її з варіантами сучасних (+супутникові) – саме воно. Кольорові трехверстовки.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина