блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Кірка для копа. Хочу такого дятла (фото, +відео)

Вчора на копі знову засумував за киркою. VDI 82, а лопату в грунт загнати не можу. Причому лопата Fiskars, мало не з розгону. Дійшло до смішного… Масивної шмурдячиной забивав лопату, вирубав шматок землі, а потім цей шматок рубаєш на дрібні частини (ще спробуй його розрубати, руки тремтять досі).

Дозрів на кирку. Але таку, щоб могла на копі замінити лопату. З одного боку дзьоб, з іншого мотика для вигрібання землі з ями. Знайшов зразок, який мені сподобався – кірка-дятел (плюс варіанти).

kirka-dlya-kopa-01

kirka-dlya-kopa-02

kirka-dlya-kopa-03

kirka-dlya-kopa-04

По ходу пошуків, зрозумів як такий інструмент називають – кірка-мотига. З одного боку кірка, з іншого (та частина, яку хочу вигрібати) мотика. Шукаю де купити. Як куплю і спробую – буде фото і відео. Все що пов’язано з киркою, збиратися в цій мітці.

Додано. Є варіант, Fiskars 171012. Довжина 90 см Може і взяв би не дивлячись (все-таки Фискарь, можна довіритись). У реальному наявності (щоб купити без очікування 14 днів), знайти не можу. До речі, важить ця кірка не кисло – 3 кг.

kirka-dlya-kopa-04

Додано. Коментатор Chewbacca прислав ось такий приклад. Розбірна кірка. Круто! По-перше, позиціонується як кірка для копа. По-друге, ціна 15 євро (у Німеччині). По моєму то що треба? Тільки як її знайти у нас ))

Продовження. Є кірка для копа!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина