блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайська котушка для металошукача. Новинка 2018

Котушку без вух хочете? Китайські МД виробники зазвичай не роблять свої металошукачі краще визнаних брендів. Принаймні спеціально. Немає у них такого завдання. Такі поліпшення ніяк не сприяють продажам, і тим більше не здешевлюють виробництво. І тим не менш, саме китайці в дешевих металошукачі застосовують GPS технології і ховають дріт котушки в штангу. Це вони ставлять кольорові і сенсорні дисплеї. Великі бренди можуть і далі робити вигляд, як ніби китайського мдпрому не існує, але прийде час і… До речі, ви напевно не в курсі. Виробником Whites зараз керує китаянка. Сюрприз?

Китайська котушка для металошукача. Новинка 2018

Китайські МД виробники (цей факт відноситься не тільки до моделі на фото або конкретного виробника, котушка помічена і в інших) стали свої металошукачі комплектувати котушками власного дизайну. Так, раніше це були точні копії визнаних брендів. Доходило навіть до курйозів, коли котушка Garrett ставилася на металошукачі Fisher або Teknetics.

Китайська котушка для металошукача. Новинка 2018

Але з 2018 року на ринку металошукачів з’явилися китайські котушки нового дизайну. При бажанні можна побачити схожість в деталях і з Nel Thunder, і майже саморобної котушкою МГЦ (від Зеленоградських Чарівників). До слова, за чутками ніби як другі стягнули чогось там у перших. Але звичайна наша лірика. До китайців відношення не має. Та й подумати, де Nel або який там MGC, і де Китай 2018.

Китайська котушка для металошукача. Новинка 2018

Але є одна деталь, яка змусить тремтіти всі ці Нели, Джмели, ГЕЦЕ, і ПИЦЕ. Так, сьогодні котушки для металошукача клепає будь-яка собака (реально собака, подивіться). Хто почав раніше, ті зуміли напрацювати зв’язки з продавцями, пробити як ніякий імідж у копачів. Якби не китайці, немає ніякого іншого фактора здатного впустити ринок котушок. Той же Марс або Нел спокійно продавали б свої котушки до глибокої старості своїх засновників. Нехай нові виробники розбавляли ринок брендів, але навіть цей спад не був би крутим, і патріархи катушечная руху таки б отримували прибуток і в старості.

Китайська котушка для металошукача. Новинка 2018

З китайцями так не буде. За 3 копійки закошмарять будь-яку тему. Зроблять так, щоб засновники не тільки не дожили до старості, а схопилися за серце вже сьогодні. Ну ви подивіться на це фото. 5 років тому китайці вже пробували котушки-млинці без вух. Вони чіплялися до штанги на універсальному кріпленні, яке виглядало точно як фото. Невже китайський МД пром затвердив той концепт? На фото кріплення як частина корпусу котушки. Але вже в такому вигляді воно є технологічно універсальним у виробництві.

А ще китайці стали ставити на свої котушки захисні ковпачки на роз’єми. Ви напевно думаєте – Ну і хера? Дрібниця яка. Ой не спроста все це! Повірте, ну не будуть вони робити нічого такого, що не прокачає їх продажу. І якщо китайці на який ринок прийшли, спокою для тамтешніх патріархів закінчилося. А немовлят типу MGC навіть в розрахунок не братимуть. За ноги і головою об стовп. Це бізнес дитинка!

Всі новини 2018 китайського виробництва металошукачів зібрані тут. Нагадаю, нещодавно китайці випустили тюнінгований Garrett ACE. Металошукач реальний Агонь! Я не жартую.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина