блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайські котушки NEL / CORS (підробка). Фото і ціна

Увага! У продажу з’явилися Китайські котушки NEL і CORS. На сьогодні продаються моделі Tornado, Thunder, Storm. Є варіанти без назви, або з умовним ім’ям (наприклад, PRO). Або з маркуванням NEL і CORS. Купити китайський Nel можна (на сьогодні) разом з новими (з літа 2018 року) металошукачами TX 850, MD 6250/6350. В майбутньому китайці пообіцяли й інші металошукачі з такими ж котушками. Часто опція NEL додає в назву китайському детектору приставку PRO. Також котушки помічені в продажу і окремо. Будьте обережні з покупкою таких товарів.

Китайські котушки NEL (CORS) вже у продажу. Підробки!

Якщо будете шукати ці котушки – приставка PRO, Велика Метелик, котушка NEL для TX і MD, котушка CORS для TX і MD. Якщо знайдете інші варіанти, обов’язково напишіть в коментарях. Ця інформація допоможе іншим копачам не купити підробки.

Які котушки Nel підробляють в Китаї? На сьогодні відомо про три котушки. Це NEL Tornado, NEL Thunder, і Nel Storm. Також модифікації цих моделей з маркуванням CORS.

Китайські котушки NEL (CORS) вже у продажу. Підробки!

Що таке котушки CORS. Кілька років тому виробник Nel запустив окрему торгову марку CORS. Модельний ряд котушок CORS дзеркально повторював вже існуючий Nel. По факту, виробник Nel для чогось клонував власну продукцію. Існує дві версії цієї події. За припущеннями копачів, котушки Nel під оригінальним брендом втратили довіру серед покупців. Нове ім’я повинно було дати новий поштовх продажу котушок. За другим припущенням, виробник Nel необережно віддав ексклюзивні права на продаж своїх котушок на зарубіжному ринку. Другою назвою виробник спробував обійти свої підписані домовленості.

Китайські котушки NEL (CORS) вже у продажу. Підробки!

У будь-якому варіанті, з виходом на ринок китайських котушок Nel і Cors, питання про довіру або відмінності Nel/Cors відпадає з природних причин. Тут мова про виживання. Якщо китайці за щось взялися, залишається тільки гонка. Причому, поки біжиш поки і живий, зупинився-програв.

Оновлена інформація. Додано

Ціна котушки Nel з Китаю близько $90. Причому, майже незалежно від розміру і форми. Набагато дешевше, якщо китайський Nel купувати разом з металошукачем (китайським звичайно). Так котушка обходиться менше $ 50. З одним детектором можна замовити хоч 10 котушок.

Китайські котушки NEL/CORS (підробка). Фото і ціна

Китайські котушки NEL/CORS (підробка). Фото і ціна

Китайські котушки NEL/CORS (підробка). Фото і ціна

Китайські котушки NEL/CORS (підробка). Фото і ціна

Оновлена інформація. Додано

Просто цікаве відео по темі.

За новину спасибі E. T.! Наскільки ці котушки не поступаються оригіналу, покаже час. Всі новини китайського мдпрома 2018 – зібрані тут. Нагадаю, болгарська фірма в якій зараз працює засновник бренду АКА (відомий під ніком Львович), теж сьогодні торгує порожніми (і не порожніми) корпусами котушок. Дуже сильно схожими на… Але це вже інша історія.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина