блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайські запчастини для Garrett

У минулому 2013 році, проблема китайських підробок в темі металошукачів стояла особливо. Страждають Minelab, Coiltek, Teknetics і тільки американський дядько Гарет відсутня в новинах. Ненадовго, китайці вже делікатно просовують свої палички Garrett…

З’явилися китайські запчастини для металошукачів Garrett. Підлокітники і цангові затискачі (цанги для асьок!). Навіть обіцяють розширити колірну гамму.

Я вже писав що товщина штанги у Garrett AT PRO і металошукачів серії Garrett ACE (150, 250, 350, Euro ACE), однакові. Також взаємозамінні і підлокітники. Все можна комбінувати в будь-яких варіантах.

Підлокітники (не тільки в Garrett) ламаються. Цанги на Garrett AT PRO повний дрыщ ненадійні – трохи перекрутив, і вони тріснули (немає обмежувача, крихкий пластик). У металошукачі ACE 250 взагалі немає цанг, а вони б не завадили – принаймні у конкурентів не було б приводу сміятися на дідком.

garrett-zapchasti

Ось китайці взяли цю проблему і запропонували своє рішення. Пропонують набір підлокітник плюс цангові затискачі. Підлокітник простий, але цангові затискачі…

garrett-zapchasti-ace-at-01

За зовнішнім виглядом нагадують Minelab або Fisher, а вони дуже зручні.

garrett-zapchasti-ace-at-02

Стоїть весь комплект (на Ebay) 28,5$. Якщо враховувати, що ціна підлокітника, фірмового Garrett, близько 25$, що виходить комплект з цангами недорогий. У цього ж китайського продавця є і тримач для пинпоинтера на штангу (правда трохи дорожче).

Там же ще в продажу і пинпоинтер Garrett за… 20$. Це точно купувати не буду, вже знаємо. Одна справа пластикова деталь, інше відверта підробка під виробника. Як роблять китайські підробки Minelab.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина