блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайський Garrett Pro-Pointer (підробка). Відео

Якщо ви ніколи не тримали в руках справжній Garrett Pro-Pointer, якби вам у руки китайська підробка… навряд чи щось підозрюєте. Хоча відмінності все-таки є. Часто пишуть що китаєць електронний непотріб, але цей пинпоинтер працює (як-то).

Мій відео і фото звіт, китайський Garrett Pro-Pointer в порівнянні з оригіналом – чутливість менше в кілька разів, вібро відгук тихіше, а звуковий голосніше, світлодіод світить блакитним. Відгук не адекватний мети )) Дивимося, китайська підробка Garrett Pro-Pointer.

Червоної гумкою позначив китайський пинпоинтер. Однак! Відрізнити де оригінал а де китаєць (не включаючи) дуже складно.

З відео зрозуміло чому для цієї китайської підробки можна зробити коректний тест глибини і намалювати діаграму виявлення (але я потім спробую, відео буде в блозі).

garrett-pro-pointer-chine-01

garrett-pro-pointer-chine-02

Китайці роблячи копію оригіналу лоханулися… Кріплення до поясу зробили навпаки, перевернуть )) В кінці відео я його покажу.

garrett-pro-pointer-chine-03

Кришки 1:1, підходять дуг до одного як рідні.

garrett-pro-pointer-chine-04

garrett-pro-pointer-chine-05

garrett-pro-pointer-chine-06

garrett-pro-pointer-chine-07

Зараз китайський Garrett Pro-Pointer визначають по написам… Але спосіб не дуже надійний (чому б китайцям не зробити нову наклейку).

garrett-pro-pointer-chine-08

А різниця в ціні серйозна. У нас в магазинах оригінальний пинпоинтер Garrett коштує близько $165. Китайська підробка ~$55 (вже у нас).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина