блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Китайський XP Deus дешевше китайського Garrett ACE 250

гАКА наводять як приклад з найжахливішим ставленням до Копачів. Персонал чепушит свого клієнта в прямому ефірі, і щоб інші обов’язково бачили. Але на мій погляд, не це головна проблема виробника. Головна, це безумовна жадібність. Самодєлкіни роблять прототип котушки в 3D корпусі, гАКА в каструльці. Самоделькіни роблять штанги, з якою хоч зараз на коп.гАКА стругає деревинку. Про тапки навіть говорити немає сенсу. Максимум що хорошого зробила гАКА, вивезла свого шефа і виробництво в Євросоюз. Сподіваюся, це не було головною місією виробника… Ну ви зрозуміли, гАКА ніколи не заплатить китайцям $1000, і не дізнається секрету китайського XP Deus. Зате зможуть прочитати в блозі МД-Арена, безкоштовно.

Китайський XP Deus дешевше китайського Garrett ACE

Хороший виробник гроші витрачає на все. Розробка, виробництво, просування, стеження за конкурентами, і розвага своїх клієнтів. До речі, Ви в курсі що у гАКА немає свого офіційного Youtube каналу? Так, це правда, і виробник це спокійно підтвердив. Ну ви зрозуміли. А нехрен клієнтам чого там показувати або розповідати. Самі один одного обслужать.

Тема не про/для гАКА. Для багатих і розумних є хитре китайське розвага. Платиш (ціна стартує від $1000 і вище), і китайці тобі розраховують собівартість виробництва заданого пристрою. Зі стартовою документацією, прототипированием, варіаціями виконання.

Дійшла справа до металошукача XP Deus, і з’ясувався факт-бомба… Собівартість виробництва XP Deus у китайців нижче, ніж… виробництво Garrett ACE (теж у китайців). Сюрприз? За великим рахунок немає, не сюрприз. Виробництво пластикових виробів в Китаї, це реальні копійки, за ціною пластику. Вартість пристрою визначає електроніка. І зробити плату Garrett ACE дорожче, ніж XP Deus. Не набагато, у китайців взагалі багато не буває. Просто сам факт.

Китайський XP Deus дешевше китайського Garrett ACE

Фото порівняння трохи некоректно. Внизу Garrett ACE 250. Вгорі не сам XP Deus, а тільки пульт управління від металошукача (блок). Тепер ви в курсі, що серце металошукача XP Deus в котушці. Інакше як би тоді працювала комплектація XP Deus WS4, де блоку управління (пульта) немає зовсім. І по хорошому, в порівнянні повинна була брати участь тільки плата котушки XP Deus. А тут навіть до фахівців не ходи.

До речі про Китай. гАКА (це розповідали співробітники, моїх слів тут немає) теж володіє досвідом спілкування з китайцями. Що там у них вийшло, або що пішла не так, ми не знаємо. Зараз виробництво металошукачів в Болгарії (за словами співробітників), разом з їх скупим шефом.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина