блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Книга Minelab E-Trac секрети пошуку

Металошукач Minelab E-Trac не простий в освоєнні, а швидше навіть дуже складний. Дуже добре цей процес ілюструє фраза мого товариша… Блін! Він постійно щось співає і булькає, а я ніяк не можу зрозуміти про що цей Трактор мені хоче сказати… І це враховуючи те, що товариш до цього 2 роки ходив з Minelab X-Terra 305 (не новачок і що таке VDI, грунт і маски знає).

Кількість налаштувань приладу і їх комбінації іноді заводять в ступор. І доводиться раз за разом скидати настройки в автомат і знову намагатися “накрутити” свій варіант.

Якийсь чоловік Анді Сабиш (Andy Sabisch) випустив книгу “Секрети пошуку Minelab E-Trac освоєння”. Не впевнений що це реальний персонаж (а не привид виробника Минелаб). Сама по собі книга, деяка розширена адаптація інструкції користувача, з кілограмами води “реальних” прикладів і різними варіантами налаштувань Етрака.

minelab e-trac-book

І все ж… Іншої книги по E-Trac немає, тому “маєм, що маєм”. Качаємо Книга Minelab E-Trac секрети пошуку і освоєння російською.

Вода водою, але є деякі факти, про які я не знав. Виявляється продавець Kellyco Metal Detectors (великий продавець металошукачів в США), що випускає для E-Trac – Accu-Sound. Я думав що вони шиють тільки мішечки для знахідок по $50 ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина