блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Коли всі шукали монети, він вже копав Русь

Вибрався на гостьовий коп на поселуху… Пронизливий осінній день з сонцем до самого заходу, з ранку і до вечора ти абсолютно вільний, хороша компанія копачів, байки за обідом і звичайно ж знахідки. Саме такі копи потім згадуються, і дають сили не розгубити в цьому житті азарт.

Читаємо байки копачів, дивимося фото, знахідки які вистрибує під котушку на копі по Русі. Хрестики, луска, фібули, накладки, пряжки, гирьки, дзвіночки, випадкові пізні царські монети.

Розповідали байки про старому копателе, з ємною характеристикою… Коли все тільки починали копати монети, він вже давно копав Русь. Байки і фото мого копа.

kop-2014-01

Вийшов копач на чергове поле, расчехлился і шукає. Через деякий час приїхав фермер, типу місцевий феодал… Розуміння не вийшло. Фермером була викликана підмога у вигляді дільничного, і ось вони вже вдвох наїжджають на копальника. Той не здається, копав і буду копати. Дільничний пригрозив що викликає наряд і будуть пакувати… До речі, тут я і запитав – за що? В тому то і справа що не за що, за законами України копати можна…

Загалом викликали наряд, а дільничний з фермером сидять в машині – чекають. Тут підходить до них копач, і каже – а що ви тут 2 клоуна сидите, вилазьте з машини і развлекайте мене… Дільничний з круглими очима видає фразу – ви там у себе в столиці думаєте що ми повинні кланятися вам? На що копач видав мега відповідь… Буде треба, ти не тільки будеш вклонятися, а й рак встанеш… Мент порадився з фермером, сіли в машину і поїхали. Копач теж не став чекати наряду, швиденько зібрався і поїхав з цього поля.

kop-2014-02

Якось приїхав цей же копач на полі. А тут і власник-фермер намалювався. Поле було чисте, але фермеру все одно не подобалося що тут хтось хоче ями копати. Слово-за-слово, градус конфлікту підвищується… І тут на черговому “а ти хто такий?!”, копач говорить … ти б не сильно тут крилами махав, я зараз складу радіаційний протокол і ти тут ще кілька років не зможеш нічого вирощувати. А ще додав, не переживай, на цьому полі буду копати тільки я і мої хороші товариші. Фермер поїхав.

kop-2014-03

А от байка про доброго фермера… Приїхали камради на корчму, поле ще не прибрано. Походили навколо, знайшли пару монеток. Ще і фермер на тракторі підкотив… Слово-за-слово, розповіли фермеру що мовляв копаємо, на цьому полі от хотіли, але бачимо не прибрано… Ну і фермер каже їм – гівно-питання! Вам де саме треба? Показали… Фермер сів на свій трактор і зняв їм потрібну смугу. Причому копачі пішли відразу за трактором, монети почали дзвеніти скрізь… Трактор їде назад, знімає поруч смугу, сигналить типу відходьте – а копачі не можуть відірватися.

Автор байки, який був на цьому копе, каже що через пару годин штани спадали, кишені були повністю забиті монетами. Доводилося бігати до машини і зсипати знахідки. Потім приїхали на це поле вдруге, і знову набили стільки ж. Коли це поле дисковали, і знову монети дзвеніли під котушкою по 3 штуки за помах… Додано – фото з цього копа дивіться у коментарях.

kop-2014-04

Ось так покопав, і байки послухав… Додам що металопластику не зовсім однозначна мета для металошукача, можуть бути нюанси. Я ходив з Garrett AT PRO на котушці Mars Tiger, зв’язкою задоволений. Ну і без пинпоинтера на такому копе тяжко, реальний помічник.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина