блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Коли знахідка дорога. Смерть контрабандиста

Чи ти вмієш працювати з правилами, або йди на завод точити болти. (с) Містер Бізнес 100%. Кажуть, там дорожче ніж тут, аукціон Сотбіс крутіше аукціонів Віоліті з Рев’юдетектором. Ось тільки до Сотбіс дорога неблизька, по дорозі все може трапитися. У вас дорогі знахідки є? Поїхали?

Історико-культурні цінності, що раніше виявилося в землі… Знахідки бувають різні, дорогі і не дуже, з історією і без, що приносять гроші і смерть. Я завжди вірю в хороше. Моїм найкращим прикладом стоїть колишній напарник, який втратив роботу, майно, сім’ю. Але завдяки копу вибрався на поверхню, і зараз успішна людина у Франції. Головне, все за правилами. Але так буває не у кожного копача.

Коли знахідка дорога. Смерть контрабандиста

На копательском аукціоні сталася історія. Викотили лот, комплекс прикрас Київської Русі. Скарб незвичайний, велика кількість предметів зі срібла і золота. Незвичайний він тим, що в такому складі комплекс рідко ховався без власника. Спробуйте уявити ситуацію, як він міг потрапити в землю… З будь-якого до кладу повинна бути сопутка. Чи багато інших прикрас, або кістки власника, або комплекс не повний.

Коли знахідка дорога. Смерть контрабандиста

За словами автора знахідки, комплекс прикрас був знайдений в лісі (можливо, відзначився металошукач Minelab X-Terra 705). Ніякого горщика, все лежало компактно в купі. Можливо, спочатку був загорнутий в тканину. Імовірно, знахідка 12 століття.

Коли знахідка дорога. Смерть контрабандиста

Стартова ціна $4528. У торгах брало участь 157 ставок. Лот проданий 20.05.2017 з остаточною ціною в $11359. Але після закриття лота, продавець на зв’язок з покупцем не вийшов. Через 2 дні з’явилося повідомлення від Служби Безпеки:

Спробу контрабандного вивезення за кордон культурних цінностей часів Київської Русі, попередила Служба безпеки України спільно з прокуратурою. Місцевий житель чорний археолог – під час незаконних пошукових робіт знайшов скарб старовинних прикрас із золота і срібла. Він намагався продати їх ділкам, які займаються незаконним перепродажем історико-культурних цінностей за кордон. Відкрито кримінальне провадження. Тривають оперативно-слідчі дії.

Коли знахідка дорога. Смерть контрабандиста

за новину спасибі коментаторам Андрій, Андрій_дніпр, sany, і livandos! Ось такі вони дорогі знахідки. Або працюй з правилами, або йди на завод точити болти. Всім вдалого копа з правильними знахідками!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина