блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Комплектація Quest PRO з двома котушками (Bundle Pack)

Для всіх, хто хоче купити або цікавиться. Для металошукача Quest PRO існує дві різних комплектації. Одна стандартна, або комплектація Спорт (Quest Pro Sport Pack). Інша розширена, або Наворочена (Quest Pro Bundle Pack). Різниця в ціні між ними невелика, і становить $50-$100. Але відмінність в наповненні аж ніяк не маленьке. Таких бонусів за різницю окремо ніколи не купиш.

Комплектація Quest PRO з двома котушками (Bundle Pack)

Звичайна стандартна комплектація (Quest Pro Sport Pack) включає в себе одну котушку 11 DD, і легкі бездротові навушники, серія Lite. Повний фото огляд стандартної комплектації тут (розпакування).

Розширена комплектація (Quest Pro Bundle Pack) включає в себе дві котушки – 11 DD і 9.5 DD. Плюс, бездротові навушники йдуть великі, серії PRO (тут приклади цих навушників), і ще сумка для знахідок.

Комплектація Quest PRO з двома котушками (Bundle Pack)

Навіщо друга котушка з розміром 9.5 дюймів? Згоден, я б особисто вважав за краще другий котушкою що-небудь зовсім маленьке. Наприклад, котушку снайпер 5 DD. Але сенс у розмірі 9 дюймів теж при бажанні можна знайти. Хоча б, той же пляжний пошук. І навіть не просто пляжний, а з заходом під воду. Повірте, там під водою з великою котушкою сильно не помахаєш.

Комплектація Quest PRO з двома котушками (Bundle Pack)

по котушках снайпер для металошукача Quest PRO. У виробника MarsMD є цікавий варіант для цього металошукача, кругла DD котушка з розміром 7 дюймів. Засмічені ділянки, Пляжний і підводний пошук, паркові прогулянки, і просто лайт пошук без зламаних лопат.

Інша інформація по Quest PRO (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина