блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Комплектація штанги MarsMD. Фото огляд

За фактом, MarsMD не перший виробник альтернативних штанг. Є канадський Anderson, окремо продає штанги болгарський Golden Mask, існують різного масштабу саморобщики. Але MarsMD першим викотив саме універсальну штангу, одна штанга для різних металошукачів. І заявлена планка, підтримувати в майбутньому 50 детекторів – вражає! Дивимося фото огляд, комплектація штанги MarsMD. Що всередині коробки і перші враження.

shtanga-marsmd-01

Відкриваєш, і ловиш себе на думці – це коробка з металошукачем… Відчуття ті ж. До речі, місця для котушки і блоку вистачає.

shtanga-marsmd-02

Дві складових штанги (основна і нижня), підлокітник, фіксуючий ремінь, набір гумових ущільнювачів для кріплення котушки (для різних моделей металошукачів), планка кріплення блоку, стяжка для фіксації проводу котушки, інструкція.

shtanga-marsmd-03

shtanga-marsmd-04

З зворотного боку, ущільнювачі підписані за моделями металошукачів.

shtanga-marsmd-05

У місці кріплення підлокітника 3 отвори – регулювання по руці. Кріпиться підлокітник одним болтом.

shtanga-marsmd-06

Руки у мене не самі короткі, але і не по коліно – звичайні (зріст 186 см). Спробував всі 3 варіанти, зупинився на середньому.

shtanga-marsmd-07

shtanga-marsmd-08

Той самий підлокітник, на якому стояливідео). Я топтати його не збираюся. Мені достатньо, щоб він був просто зручним і надійним.

shtanga-marsmd-09

Яка рукоять найкраще? Коли ходиш з одним детектором, звикаєш до того що є. Але спробував інші, розумієш – рукоятки бувають різні. По мені, овальна рукоять краще, ніж кругла. На рухах, менше провертається в руці (особливо, коли печатки в грязі).

Біля штанги MarsMD рукоять овальна… Скоріше навіть пістолетна.

shtanga-marsmd-10

Ще один плюс, рукоять легко відмити. Для мене це реальний плюс. Минулий сезон закрив гряземесе. Рукоять мого Makro Racer, так і залишилася на зиму, з кіркою землі – блок не знімається, під струменем не помиєш (електронні блоки зі штанги не знімаються).

shtanga-marsmd-11

Блок металошукача на штанзі кріпиться фіксатором ластівчин хвіст (через перехідник, блок прикручується до планки, і вона вже одягається на ластівчин хвіст). У цьому фіксаторі полягає універсальність штанги.

shtanga-marsmd-12

Поряд з ласточкиним хвостом, знаходиться інший фіксатор – планка Пикатинни. Ох і це крута штука! На неї можна кріпити все, що захочете. Наприклад, ліхтарик, камеру, тримач пиноинтера, флягу, оптичний приціл. Останні два жарт, але для камери – супер.

shtanga-marsmd-13

shtanga-marsmd-14

Нижня штанга, місце кріплення котушки. Виглядає все відмінно. Треба перевіряти на практиці.

shtanga-marsmd-15

shtanga-marsmd-16

Цангові затискачі. Тряс штангою (поки що порожній, без котушки) – тримає добре.

shtanga-marsmd-17

shtanga-marsmd-18

shtanga-marsmd-19

shtanga-marsmd-20

shtanga-marsmd-21

Штанга залишається у мене – реальний коп найкраще випробування для неї. Все про штанзі MarsMD збирається тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина