блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Коп монет з Makro Racer. Відео

Вчора товариш хвалився, що закрефанился з копачів, який з початку року двома знахідками нарубав собі $17000 (вони, до речі, є тут у блозі, в розділі Знахідки 2015). Хороша у кого-то була весна! Здавалося б… Обговори де шукав, яким детектором (XP Deus), скільки перекопав. А ні, ми люди прості, стали прикидати – вистачить йому на пружний Мерс. Копати треба, і все буде! Дивимося відео, один день з Makro Racer. Коп монет на подарунковому поле від місцевих пейзанів ))

Кому цікаво – це були монети боратинки. Мідні соліди Боратині. Звичайно їх цінність невелика, на полях їх валяється чимало. На цій точці, вже третій десяток пішов.

Смішно. Пам’ятайте подарунок копателяю від місцевих? Це ж місце, тільки поруч. Вони косять, я ходжу за ними. Замішано все, від рад до царів. Ось Литовське Князівство пішло… Може і скіфи будуть? До привабливої гірці підступаюся, все ніяк до неї не дійду, знахідки не дають ))

Зроблю окремий пост – Makro Racer Запитання й Відповіді. Треба їх вивести в окрему тему. Хто захоче про Рейсер дізнатися – стане у нагоді. Наприклад, спробував котушку від Teknetiks T2 (Mars Viking). Makro Racer цю котушку не побачив.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина