блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Коп монет з Minelab Go-Find 20. Відео

Один день з Minelab Go-Find 20, як є… Ставлю над собою експеримент. Без різниці що я знаю про металошукачі, і які у мене є претензії до цього приладу (як і раніше, вважаю Go-Find 20 непробачно слабким детектором). Включив, і пішов шукати.

І ще раз я можу підтвердити – знахідки приносять все металошукачі. Дивимося відео, коп монет з Minelab Go-Find 20, і які знахідки я підняв з цим супер дешманом (дно брендових детекторів).

По ходу додам (або правильніше, посилю) накопичені зауваження… Мені не подобаються котушки, які знизу закриті кришкою (немає заливки). Я їх боюся. Мені весь час здається, що це потенційно слабке місце, через яке в котушку може потрапити волога.

kop-monet-s-minelab-go-find-20-01

Можливо виробники навчилися робити нормальні котушки, у яких робоча поверхня не залита. Але поки, я досі боюся. До речі, Makro Racer котушка теж без заливки.

Верхня штанга (якщо її так можна назвати в Minelab Go-Find 20), постійно засмічується. Якщо не стежити, збірка супроводжується неприємним хрускотом.

kop-monet-s-minelab-go-find-20-02

Звичайно цей факт реально скорочує життя детектора. Разок хруснуло так, що вже думав прийшли паски мою Go-Find 20.

І хоча, за цей день копа я отримав свої кілька монет, моє ставлення до Minelab Go-Find 20 не покращився. Впевнений, що я за собою залишив в грунті досить знахідок, як по глибині, так і по дискримінації. Трохи пізніше викладу тест Go-Find 20 на поділ цілей.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина